thuis drama met slapen, op vakantie ineens niet meer

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Yip, 13 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yip

    Yip Lid

    14 sep 2008
    73
    0
    0
    Nou breekt mn klomp: Al vanaf begin december slaapt mijn dochter van net 2 onrustig. Ieder nacht tussen 2 en 3 begint ze te krijsen en eindigt ze in ons bed. Afgelopen week zijn we een midweekje weggeweest naar een bungalowpark en daar heeft ze prima geslapen. Gaan liggen, slapen en de volgende ochtend vrolijk wakker worden. Vannacht was het eerste nachtje weer thuis en ja hoor: daar gingen we weer! Drama... Ze huilt dan echt alsof er iets vreselijks aan de hand is, t is niet zeuren om aandacht. Eenmaal bij ons in bed kruipt ze bijna in me en slaapt ze rustig verder. Maar op vakantie helemaal niet! Wat zou er kunnen zijn, wat zou er hier anders zijn dan in het vakantiehuisje?

    (Allebei de slaapkamers zijn even donker, thuis en in t huisje ligt ze in n groot bed met dekbed, de prikkels waren gedurende de dag ook even veel (omdat het gisteren de vertrekdag was zijn we ook nog in het zwembad en het speelparadijs geweest), we lazen hetzelfde boekje voor het slapengaan, hadden hetzelfde muziekdoosje, zelfs dezelfde pyama aan...)
     
  2. Uuz

    Uuz VIP lid

    8 dec 2014
    6.241
    818
    113
    Dl slaapt meestal beter op vakantie, deels omdat we dan meer buiten zijn maar ook omdat meestal het (vrijstaande) vakantiehuis midden in de vrije natuur staat en ze thuis in een gehorig appartement slaapt.
     
  3. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Meer uren per dag buiten doorgebracht? Daglicht en beweging doen wonderen voor de slaap.
     
  4. frannie82

    frannie82 VIP lid

    28 nov 2010
    10.407
    2
    38
    Misschien het bed anders in de kamer zetten? Ik heb wel eens gehoord over aardstralen of wateraders en dat een kond daar onrustog van kan slapen.
     
  5. mamak82

    mamak82 Actief lid

    6 nov 2011
    196
    0
    16
    NULL
    NULL
    wij hebben hetzelfde probleem gehad met 1 slaapkamer in huis. Onze oudste twee sliepen daar erg slecht. Eenmaal over naar een andere/grote kamer en ze sliepen super! Onze jongste slaapt nu op die kamer prima. Wat het is? Geen idee.. Mijn advies kijk wat er thuis mogelijk is? Misschien een andere kamer/bed/meubels verplaatsen? Het is het proberen waard!
     
  6. Wondertjes1114

    Wondertjes1114 Bekend lid

    1 feb 2011
    519
    0
    16
    Ik las pas een topic over de babyfoon die kinderen wakker hielden. Bij ons hielp het niet om hem uit te zetten. Staat de babyfoon nog op de kamer? Stond hij op vakantie ook op haar kamer? Zo ja, verder weg?
    Valt misschien te proberen.
     

Deel Deze Pagina