Ik zit nog steeds te twijfelen of ik thuis of in het ziekenhuis wil bevallen. Nu hoor ik van veel mensen dat veel thuisbevallingen alsnog in het ziekenhuis eindigen. Daarom wil ik graag aan jullie vragen hoe het bij jullie is verlopen. Zie bovenstaande poll.
Lin, Zoals je weet wil ik thuis bevallen, ik ben zo in het ziekenhuis als het moet. en buiten kantoortijden is er toch geen gynocoloog aanwezig en moet ook vanuit thuis komen, als je er thuis voor kiest moet je ook met volle weeen naar het ziekenhuis. dus als alles lekker gaat blijf ik lekker in mijn vertouwde huisje.
Ik heb altijd geroepen thuis te willen bevallen, maar omdat ik nu al via de gyn te horen heb gekregen dat ik ingeknipt word tijdens de bevalling (leuk vooruitzicht) heb ik toch gekozen voor straks te gaan bevallen in het ziekenhuis. Gr. Miranda
In het ziekenhuis, had een medische indicatie, had ik die niet gehad was het nog ziekenhuis geworden ben nml met 34 weken bevallen.
Wat zijn voordelen van thuis en van in het ziekenhuis bevallen? En na hoeveel tijd mag je doorgaans, na een 'probleemloze' bevalling, weer naar huis met je baby? Ik denk: thuis is vertrouwder, maar in het ziekenhuis is alle eventueel plotseling noodzakelijke medische hulp aanwezig.
Ik kreeg met 36 weken te horen dat het zowiezo ziekenhuis werd ivm bloeddruk (en later inleiding, ks enz.) maar tot die tijd was de planning gewoon thuis.
Ik wilde ook graag thuis bevallen, maar vanwege een medische indicatie is dit uiteindelijk ziekenhuis geworden.
Ik ben in het ziekenhuis bevallen, wilde wel graag thuis, maar omdat ze dit hier op het zeeuwse eiland Noord-Beveland niet meer doen, moest ik wel naar het ziekenhuis. FreeWilly8: Wij waren om kwart voor 3 in het ziekenhuis en mochten om 7 uur weer naar huis toe, dus als je een probleemloze bevalling hebt gehad mag je snel weer naar huis toe hoor. Meestal is het 2 uur na de geboorte van het kindje, mijn kindje was om 03.50 geboren, dus zouden eigenlijk om 06.00 uur weer uit het ziekenhuis zijn, maar de kraamverzorgster wist het nog een uurtje te rekken, anders is het wel heel snel hoor! liefs, misspuma
Ik heb een maand of 2 geleden een operatie gehad aan mijn sluitspier, die hebben ze toen ingeknipt. En om te voorkomen dat mijn sluitspier gaat scheuren tijdens de bevalling word ik ingeknipt om de spanning eraf te halen... Gewoon ter preventie... Gr. Miranda
Ongeveer 50% van alle eerste bevallingen eindigt uiteindelijk in het ziekenhuis. Reden voor mij om er dan maar meteen heen te gaan. Veilig gevoel en dan kun je tenminste met iets minder heftige weeën en zonder persdrang in de auto.
Ik wil graag thuisbevallen. Ik ben naar een voorlichtingsavond geweest van het ziekenhuis. Ook als je in het ziekenhuis wilt bevallen ga je eerst thuis weeen opvangen dus dan zit je eerst ook nog thuis. Als er in het ziekenhuis iets niet goed gaat zodat er een gyn bij moet komen moeten ze die meestal eerst nog bellen, staat dus niet binnen 1 minuut naast je bed. Dus als jij dan van huis gaat ben je tegelijk met de gyn. in het ziekenhuis.
Ik was in het ziekenhuis bevallen ivm met medische indicatie. Moet nu ook weer in ziekenhuis bevallen. Zou ik geen medische indicatie hebben gehad zou ik ook graag in het ziekenhuis willen bevallen ivm met eventuele pijnbestrijding.