Dames.. Ik ben eind vd ochtend gestript en toen gelijk krampen een uur lang echt om de minuut en kort maar nu voelt toch echt als een wee soms om de 5 7 of 10 minuten. Onregelmatig dus en miss een halve minuut lang. Gaat dit nu echt beginnen of voorweeën? Kan dit zo snel. Word onzeker van straks bel ik voor niks haha.
Het zou zomaar kunnen dat het is begonnen. Ik ken een meid die ook na t strippen thuis kwam en waarbij het meteen is begonnen. Volgens mij is dat ook kenmerkend dat strippen of meteen werkt of geen zin heeft. Dus na een aantal dagen ligt t niet meer aan t strippen (of dat waar is weet ik niet, heb het ergens gelezen). Spannend voor je! Hopelijk zet het door en is je bevalling begonnen. Heel veel succes! Ik duim voor je
Dat zal voor iedereen anders zijn. Maar het beginnen van de bevalling is toch meestal met weeën die regelmatig, vaker en pijnlijk komen. Vorige week ben ik ook gestript en toen heb ik veel voorweeën gehad. Maar zoals je ziet ben ik nog steeds zwanger Wacht even de regelmaat af, of bel eerder als je merkt dat het wel steeds pijnlijker word.
Spannend he?! Zou er ook wel n beetje onrustig/zenuwachtig van worden. Ik hoop dat het gauw doorzet en dat alles goed gaat. Veel geluk!0
Maar is rond de 7 minuten steeds niet regelmatig dan? Het is zwz niet langer dan 10 minuten die er tussen zitten.
Hmm zou ik niet weten. In mijn boekje staat bellen wanneer de weeën een uur om de 5 minuten komen. Bij mijn vorige bevalling werd ik wakker met gelijk weeën om de 5 minuten. Heb je geen richtlijnen meegekregen? 7 a 10 minuten verschilt in weeëntijd nog wel aardig imo.
Ja ik ga nu ook nog niet bellen. Ze zijn wel echt pijnlijk maar man komt er aan en die mag precies gaan tellen haha. Maar k hoop gewoon dat ze niet afnemen iig. Bij vorige bevalling begon t met vliezen die spontaan braken en erna ook heftige weeën maar ook noet gelijk 5 min.
Hoeveel weken ben je zwanger? Ik hoop voor je dat het begonnen is. Had je al ontsluiting bij het strippen? Hoeveel cm?
Ik ben 41 weken en had geen ontsluiting maar wel een rijpe en zachte baarmoeder. Verlies nu ook steeds bloed en slijm. Ze kon t goed los masseren zei ze.
hier op vrijdag middag gestript. Ook gelijk krampen gekregen. Die ook om de 7-10 min kwamen. en maar 30-45sec. duurden. Bij mij wou het helaas niet doorzetten. Die zaterdag ook gehele dag met (voor)weeën gelopen. zaterdag op zondag nacht begonnen de weeën eindelijk wat pijnlijker te worden. Echt regelmatig kwamen ze niet. ze kwam om de 5-7min. 's middags toch maar vk gebeld. En het was toch wel al begonnen. Had toen 4cm. zonder hele pijnlijke weeën. Weeën zijn bij mij niet heel erg regelmatig meer gekomen. Heb ze eerlijk gezegd ook niet meer getimed. Als je het gevoel hebt dat het begonnen is. Gewoon bellen hoor. Iedere bevalling is anders. Ik heb nl. niet hele pijnlijke weeën gehad. Zelfs de persweeën vond ik nog goed te doen Had nl. al 3 kwartier persweeën, zonder het in de gaten te hebben. Lag nog rustig op de bank met al m'n kleren aan. En gezellig te kletsen met de vk. Die had ook niet in de gaten dat het al zover was.
Half 8 vanavond bevallen hoor! Mooie zoon en alles goed gegaan gelukkig. Ik zat 17 uur al op 4 cm en om 18.00 uur vliezen gebroken en toen ging t hard. De verloskundige had al een vermoeden dat ik die dag wel ging bevallen want strippen ging goed en voelde erna zo week gelijk. Hier een suc6 verhaal dus. Slaap lekker allemaal!
Dank je! Ja echt top bevalling. In een geboorte centrum lekker met bad heel fijn! Mocht zelf alles bepalen hoe ik wilde bevallen met houding etc. En erna gewoon lekker naar huis! Ben verliefd!