trouwens... over dat loodgieter zijn, dat is het enige wat hier niet klopt hoor! Weet niet hoe handig jullie zijn met de waterleidingen, maar hier haal ik daarvoor echt wel een mannetje in huis, hahahaha
Uit logeren gaat hier voorlopig niet gebeuren, puur omdat ik dat zelf niet wil.. Geen idee waarom eigenlijk.. Volgend jaar willen we een nieuwe auto kopen (VW Touran) en die kunnen we ophalen uit de fabriek... Je krijgt een rondleiding en alles erop en eraan voor een fijne prijs.. 5 sterrenhotel, alles is geregeld, treinkaartjes voor de heenweg zodat je met je nieuwe auto terug kan.. Vriend van mn man is al geregeld Hij gaat mee, ik blijf thuis met Lenn..
MamaMarije haha ik ben ook timmerman (uh, timmervrouw) enzo.. Manlief kan me niet helpen doordeweeks En voor we een nieuwe ketel kregen stond ik regelmatig boven op zolder om dat kreng weer aan de praat te krijgen.. Meestal iets met een boutje o.i.d. dus goed te doen als vrouw zijnde Tja, Lenn moest wel in bad natuurlijk en koud water is ook niet handig
@ roeltje: echt waar? respect hoor! ik kan ook wel naar de ketel 'kijken', maar verder dan 'het lampje is aan/uit' kom ik echt niet hoor . ik bel dan gewoon met Feenstra: help! hahahaha @ oppas/logeren: Ik had ook pas voor t eerst oppas voor Lucas toen hij ong een maand of 6 ofzo was. Lucas weigerde de fles (kreeg bv) en ik had dus ook weinig mogelijkheden om weg te gaan. Moet ook zeggen dat het een handige 'smoes' was voor mij om hem niet weg te hoeven brengen, hihi . Uit logeren voor het eerst met 9-10 mnd. Mijn beste vriendin ging trouwen en we waren de hele dag uitgenodigd. Ja, dan schiet het niet op om het kereltje 's nachts uit zijn bedje te halen bij opa en oma, dan moet ie maar even overblijven. Maar het is pas 2x gebeurd dat ie een nachtje weg was, en RAAR dat het was!
@Roeltje, respect hoor! Haha! Ik kan wel een beetje klussen maar verder dan deuren schilderen en muren behangen kom ik niet!
MamaMarije je hebt absoluut gelijk. Ik ben altijd heel moeilijk met wegbrengen; mijn dochter is afgelopen zondag voor 't eerst bij opa en oma geweest zonder papa en mama. Dus het is sowieso al een moeilijke kwestie voor mij! Ehm Roeltje ik snap je bericht even niet, geloof ik? Wordt er nu gereageert op mijn probleem of op dat ik typ dat er op een andere forum een discussie is? Want ik heb niet gezegd dat ik het daarmee eens ben,. natuurlijk! Ik ben toch ook TBM... Mijn dochter is dus afgelopen zondag voor t eerst zonder mij geweest. Daarvoor ben ik nooit zonder haar geweest! Tandarts, huisarts, ziekenhuisbezoeken, met alles gaat ze mee... En vind het heerlijk, maar voel me dus soms erg alleen. Mijn dochter is een erg slechte slaper en ik ben dus echt 24/7 bezig met haar. En omdat ik een verleden heb met depressies (ernstige) en nogal met mezelf in de knoop zit door de zwangerschap, leek het mijn ouders en man beter om ook eens wat tijd voor mezelf te pakken door de weeks. Vandaar dus.
Aaron is al regelmatig te logeren geweest bij oma. Maar Iris nog nooit. En eerlijk gezegd ben ik met haar veel beschermender. Zij gaat echt nog niet uit logeren hoor! Laat haar maar lekker mama's-meisje blijven!
haha ik heb weinig keus.. heb zelfs een eigen boormachine gekregen van mn man.. Zo'n kleintje.. Ideaal.. Ik kan niks voor elkaar krijgen met de grote van mn man
Roeltje reageerde volgens mij op de discussie an sich, niet op jou hoor ! Hoe was het om zondag je meisje niet bij je te hebben? Heb je ervaren dat het ook lekker is om je handen vrij te hebben of voelde je je er vreselijk onder?
@Duchess, heel raar is het allemaal niet hoor! Aaron was ook pas (of al, t is maar net hoe je het bekijkt) 11 maanden toen we voor het eerst oppas hadden voor hem. Maar met het oog op je depressie is het inderdaad niet een heel slecht idee dat je eens wat tijd voor jezelf neemt!
Nee, ik vond het wel lekker... Tuurlijk zat ik in gedachten veel bij haar, en heb ik veel gebelt hoe het gaat, maar het was wel lekker om gewoon even wat anders te doen! We zijn samen naar Holiday On Ice geweest, dat was 2 uur en 20 minuten. Maar het beviel wel, dat we daarna nog ff zijn gaan lunchen samen. En ons meisje heeft het geweldig naar haar zin gehad,d su dat was ook een geruststelling!
@Duchess, je hoeft trouwens niet gelijk te gaan werken he als je kindje bij de oppas is! Je kan ook gewoon lekker iets leuks voor jezelf gaan doen! Even winkelen, of gewoon even een uurtje de boodschappen doen of naar de kapper ofzo...
Meiden ik ga naar bed met mijn mannetje... Lekker vroeg t bedje in zodat we nog wat geslapen hebben als onze dochter weer besluit de halve nacht wakker te zijn. Fijne avond allemaal en slaap lekker!
Thirza, ja dat klopt! Had ook tegen mijn man gezegd dat ik dan ook wel eens wat voor mezelf wil doen. Maar voor mijn man is het prettig als ik ook eens voor hem in kan vallen dus vandaar dat ik denk aan 2 ochtenden in de week. 1 werken en 1 voor mezelf. Maar ik denk dat ik de eerste ochtend de hele ochtend in bed ga liggen want stiekem ben ik dood en dood moe... hihi. Ga nu echt mijn bedje opzoeken! Tot morgen!
ajuus! ik wacht nog eventjes tot manlief klaar is met voetbal kijken. Vind t zo ongezellig om alleen naar bed te gaan (oftewel, dan is het bed zo koud )!
Duchess en Thirza Trusten dames!! ga hier ook richting bedje.. Lenn zal nog wel wakker worden straks en heb nog een goed boek liggen
Duchess Sorry lees het nu pas.. Was zeker niet op jou persoonlijk gericht Maar op de discussie waar je het over had.. Had het er ook niet echt duidelijk bij gezet, sorry..