Owja ik ga het gewoon doen !

Discussion in 'De lounge' started by Jucade, Mar 10, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    :D Heb zo'n pak paasassorti koekjes gekocht en ga 'm helemaal ALLEEN soldaat maken.. :p

    Sinds ik gestopt ben met roken, snoep ik wel degelijk meer, maar dit komt vanzelf wel weer goed meen ik, als de rook 'behoefte' verdwenen is. Ik kan er alleen heel slecht tegen als tegen mn moeder trots vertel dat ik al 3 weken gestopt ben met roken, dit langs haar heen gaat. En ik bestel een colaatje en gelijk.. 'moet je niet iets anders? dit is zo slecht voor je bla bla' :(

    Dus dáárom verwen ik mezelf nu lekker!
    ZO LEKKER PUH !!!
     
  2. Jeem22

    Jeem22 VIP lid

    Nov 12, 2009
    7,203
    0
    0
    Den haag
    gelijk heb je !

    Ik ben ook al 2 kilo aangekomen dankzij het stoppen met roken :p
     
  3. Champy

    Champy Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    2,533
    0
    0
    N.V.T.
    Hahahha goed zo! Soms moet je jezelf ook gewoon even verwennen...
    Ik doe helaas niet mee, heb al teveel gesnoept!
     
  4. Truus21

    Truus21 Niet meer actief

    Gelijk heb je meid! Hartstikke goed dat je gestopt bent met roken!
     
  5. MissMom

    MissMom Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    1,346
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goed van je dat je al 3 weken gestopt bent zeg!

    Ik opende vanmorgen een pak bokkepootjes en weet je wat nou zo lullig is, als je hem op 1 na leeg hebt gegeten maar die er dus echt niet meer in kan en er zo zielig in zijn eentje bij ligt en maar tegen jezelf zeggen, ajoh mietje je kunt het, gewoon die laatst ook nog even dan is het pak leeg want zou anders zonde zijn.
    hihihihi
     
  6. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    @Patroeshka: ik geef je groot gelijk!!!
    Heb zelf na 9-10 weken ook nog flink wat snaaibuien (afgelopen dagen ook weer) maar alles beter dan roken ;)
    Enne, dat colaatje, daar hoef je je echt niet druk om te maken!!


    ===

    Whahaha MissMom, lig onder de tafel hier :p
     
  7. Inger1979

    Inger1979 Fanatiek lid

    Heerlijk!! Lekker hoor! :D
    En knap dat je gestopt bent!!
     
  8. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,272
    6,801
    113
    Ja hoor kan prima. Geniet ervan, :D

    Ik was trouwens 6 kilo aangekomen na het stoppen met roken ( nu alweer 6 jaar geleden) Van 52 kilo naar 58 kilo.
     
  9. jopie

    jopie VIP lid

    Aug 10, 2006
    6,030
    1
    0
    Putten
    Lekker doen!
     
  10. MissT

    MissT Niet meer actief

    mmmm geniet lekker van je koekjes!!
     
  11. consider

    consider VIP lid

    Jan 24, 2008
    14,037
    1,859
    113
    Provincie Groningen
    Geniet ervan!
     
  12. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    1 to go .. ;)
     
  13. MvS

    MvS VIP lid

    Oct 19, 2008
    5,563
    1
    36
    Hihi! Toen ik stopte met roken (inmiddels alweer 2,5 jaar geleden - ben trots!) heb ik mijnman (toen nog vriend) opgedragen niks lekkers in huis te halen; alleen maar komkommer en worteltjes :D
    Werkte prima! Maar je hebt gelijk, hoor! Je mag jezelf echt wel verwennen als je zo'n prestatie levert, want het is echt wel pittig.

    Goed dat je 't al zo lang volhoudt! :)
     
  14. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,272
    6,801
    113
    Nou ik at in het eerste jaar ook alleen maar mandarijnen, wortels en komkommer maar toch wel aangekomen.

    Ik denk omdat je stofwisseling toch sowieso verandert als je stopt.
     
  15. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,076
    2,220
    113
    Brabant
    haha:) je verdient t hoor!!!
     
  16. Coco

    Coco VIP lid

    Aug 31, 2007
    6,135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    Groot gelijk heb je meid, geniet ervan!
     
  17. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Ben onderhand al 4 weken gestopt. Moet zeggen dat ik er echt al bijna geen behoefte meer aan heb. Ben gestopt wegens gezondheidsredenen, ik móest stoppen en ach.. mijn zoontje kreeg er ook al meer erg in. Mop ik ga ff 'smoken' hoor zei ik dan tegen mn man. 'Owh zegt Justin, ga je WEER roken mama?' En ons na gaan doen met iets langwerpigs wat op een sigaret lijkt, dat waren voor mij DE dingen waardoor ik (én mn man ook) ben gestopt. Heb tot voor kort vele onrustige en slapeloze nachten gehad, maar merk dat ik nu eindelijk begin te wennen aan het niet rook leven.
     
  18. MvS

    MvS VIP lid

    Oct 19, 2008
    5,563
    1
    36
    Hihi! Bereid je er vast op voor: het kan makkelijk zo zijn dat je na ruim 2 jaar nog steeds af en toe denkt: zo, nu eerst ff roken! :$
    Gebeurde mij laatst weer. Zo stom! Dan rook ik toch al zo lang niet meer, maar blijkbaar zit dat er door die 10 jaar wel roken zó ingebakken dat het soms nog steeds bovenborrelt ;)

    @ bosi: klopt dat het ook effect heeft/kan hebben op je stofwisseling idd. Had ik gelukkig geen last van, blijkbaar, want mijn gewicht bleef exact gelijk, maar het is bijna standaard dat mensen aankomen, zelfs als ze niet méér gaan eten. Zo raar.
    (daarom roken veel modellen trouwens ook: blijven ze slanker)
     
  19. Dahlia

    Dahlia Niet meer actief

    Oh die paaskoekjes zijn zo lekker. Bedoel je van die kleine ronde koekjes met wit spul erop en gekleurde hagelslagjes en geel rondje erop? Jammie...
     
  20. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Ik heb ook al van die vreetbuien gehad....ben nu wel 1 kilo erbij aangekomen. Maarja wel al 8 weken gestopt:D en zonder moeite ben zo trots op mezelf.

    Oh die paaskoekjes zijn lekkerrrrrr! Ik probeer me in te houden want ik was al 20 kilo aangekomen van mn zwschap, maarja én én dat gaat niet
     

Share This Page