Om te gaan werken zie ik nog niet zo zitten, wil graag zo veel mogelijk bij mijn kinderen zijn, maar ik zou wel graag iets willen bijverdienen via thuiswerk. Maar ik vertrouw al die site's niet zo. Heeft er iemand een site die zeker weten wel betrouwbaar is, of doet er iemand hier ook aan thuiswerk en heeft voor mij informatie, dan zou ik dat graag willen weten. Alvast bedankt .
Als je even wat verder kijkt dan je neus lang is zie je hieronder een topic over thuiswerk staan. En ik kan het wel alvast verklappen; thuiswerken is nauwelijks mogelijk.
Ja, dat zag ik idd later ook staan ja! Ik ga der zelf wel achteraan! Ik had al iets op het oog, dus dees kan gesloten worden!
Daar is al een topic over geopend. Staat ook ergens in dit deel. Maar nog niet echt veel oplossingen daar. Ik zelf doe nu wel iets thuis en als je goed je best doet, kan je er steeds meer mee verdienen. Als je meer wil weten moet je maar ff pb-en