Nee dat is slim inderdaad. Ik heb vanmiddag een opdracht afgebroken, omdat ik veel informatie in een stuk moest proppen met weinig woorden. Ik heb had een aantal dingen puntsgewijs opgeschreven, maar dat mocht niet van de klant
Maar dit was al zo'n compleet zinnetje waar niks aan toe te voegen was zeg maar, en verdraaien kon niet, want dan pikte hij het niet op Hopelijk snappen ze zelf ook mij probleem haha.
Ik heb wel eens ergens gelezen dat het de klant soms niet uitmaakt wat er in de tekst staat als die sleutelwoorden er maar in staan. Dit heeft dan te maken met de vindbaarheid in Google. Ze willen gewoon gevonden worden d.m.v. die sleutelwoorden en dan is de inhoud minder belangrijk. Maar dat maakt het voor ons toch wel ingewikkeld want wij willen het toch netjes afleveren....
Haha, dat is nog eens een opdracht! Ik had er denk ik een soort van liedje van gemaakt: liefdesverdriet als je het zelf hebt uitgemaakt is naar liefdesverdriet als je het zelf hebt uitgemaakt raar maar waar liefdesverdriet als je het zelf hebt uitgemaakt is huilen liefdesverdriet als je het zelf hebt uitgemaakt om die kerel in te ruilen Sorry, ben een beetje in een melige bui en zij willen het dom, ze kunnen het dom krijgen, toch? Hihi.
Ik heb ook de tekst over liefdesverdriet gehad was echt moeilijk omdat ze het minstens 18 keer in de tekst verwerkt moest staan hoe liefdesverdriet te verwerken. Krijg ik hem ter herziening omdat het ja ja te veel in voor komt:x Volgens haar kon ze het niet meer zien, ja waarom dan een eis dat het er zoveel in moet staan? Heb het afgebroken en beoordeeld dat het niet realiseerbaar is.
Hopelijk is die van jou positiever dan die van mij haha Nee echt vind het haast onmogelijk om zo een zin er 18 keer in moeten te verwerken. Dat ook voor een tekst die maar 600 woorden lang hoeft te zijn.
Ze hebben m'n vijf teksten nog niet beoordeeld, heb ze de 29e geschreven. Hoelang duurt dit ongeveer?
Smnee: Dat is erg lang. TB zegt zelf dat het ongeveer 7 dagen duurt. Misschien heb je net pech door de feestdagen. Bij mij duurde het een paar uurtjes voordat ik verder kon.
Ik heb mijn teksten 30 april geschreven en op 7 mei heeft Textbroker ze beoordeeld. De klanten hadden mijn teksten toen ook al goedgekeurd. Ik zag dat Textbroker ook op Facebook zit en daar ook reageert op berichten. Misschien kun je je vraag daar ook eens stellen en wie weet worden ze bij Textbroker dan wakker geschud?