Evi zit nu in de fase dat ze zelf overal aan gaat staan en het liefst heel de dag rondstapt aan mijn hand. Erg leuk natuurlijk, maar af en toe ook wel een beetje vermoeiend Hoe lang zou het ongeveer duren totdat ze nu gaat lopen? Ze staat heel goed zelf (heeft 1 keer los gestaan maar dat had ze zelf niet door ) en als ze ergens aan staat loopt ze er wel langs zeg maar. Aan de hand loopt ze door 2 vingers van mij vast te houden.
ik vidn het wel interessant maar Terence is zelf 8 maanden bijna dus ik heb geen leuke advies voor je. want ik heb het zelf nog niet meegemaakt sorry . maar als ik het zo leest zal het niet lang meer duren. de meeste mensen maken het mee wanneer hun kids bijna jarig is (1 jaar dus ) ze dus spontaan gaan lopen. hopen voor jou dat het binnenkort is . heb je wat meer rust haahhaahah toch? Terence staat wel stevig op zijn voeten (plat niet op zijn tenen) en hij kan wel eventje te tafel beet houden maar niet voor langere tijd. en als die van jou wel loopt maar aan de hand nou dan zal het niet lang meer duren meid. ik hoop dat ik je een beetje op gevrolijkt hebt. je tweede reactie.
Nynke loopt nu zelfstandig en ik heb nog steeds mijn handen aan haar vol Ze heeft nu ook het trappen- en bankklimmen ontdekt en dat ging ook zonder aankondiging. Ineens staat ze 3 treedes hoog of zit ze parmantig op de bank. Ik moet echt overal ogen hebben Madam wil liever ook niet meer in de kinderwagen zitten, maar zelf lopen. Het kleine stukje naar mijn ouders ( 2 min lopen ) doe ik nu zo'n 20 a 30 minuten over