Hallo, Ons zoontje is nu bijna 9 maanden jong. 'S ochtends krijgt hij 180+6+2 eetlepels licht volkoren uit de fles. Hij is de laatste paar dagen boos als zijn ochtendfles op is. Brood eten gaat prima; Hij vind het heerlijk en eet dan ook om 12:00 uur zijn brood helemaal op. Nu zat ik te denken om hem bij het ontbijt ook een snee brood te geven met een flesje van 150+5 zonder de pap erbij. Vanaf wanneer introduceerde jullie brood bij ontbijt? Ons schema is nu: 'S ochtends 180+6+2 papfles Tussendoor 1 stuk fruit en sap, water of thee Lunch 1 snee brood met beleg en 150+5 Tussendoor koekje en sap, water of thee Avondeten: aardappel, groente vlees en 70cc yoghurt Voor slapen 180+6+2 pyamapap Hoe is jullie schema rond 9 maanden? Is dat met brood? Hoeveel cc totale flesvoeding (opvolgmelk) hebben ze nodig? Alvast bedankt!
Ik geef zelf ( bij 10 maanden ) 's ochtends nog pap. Maar dat is omdat ik vind dat er in brood erg veel zout zit en in bambix niet. Je zou ook een andere pap kunnen proberen, vanaf 8 maanden mag je naar een 8+ weet niet presies welke dat is want er zit honing en soja in wat mn dochter niet mag. Ook kan je pap in een bordje geven, dan gaan er namelijk 6 scheppen pap in ipv 3 in de fles en vult het ook flink meer natuurlijk! ( Maar wel meer werk maar voor hem ook langer eten waardoor meer verzadigend)
Onze dochter krijgt vanaf 9 maanden 's ochtends een boterham. Pap wilde ze niet.. ons schema was toen: ontbijt boterham en fles 150/5 2 stuks fruit en drinken lunch 1 of 2 boterhammen en fles 120/4 koekje, rijstwafel met wat drinken avondeten groente en toetje voor het slapen fles 180/6
Ons schema hier vanaf 8 mnd oud. 8.30u dubbele boterham met boter, 150cc melkpap en water bij 13u dubbele boterham met beleg, 150cc melkpap en water bij 17u stuk fruit of meerdere stukken 18.30u 200-250 gram warm eten geprakt en stukjes vlees toetje na Zoals je ziet geen flessen meer maar papversie. En vanaf 8mnd oud tot 11 mnd oud hebben ze aan 300cc tot 500cc melk genoeg.Na de 11 mnd is 300cc genoeg.
Hier ook rond de 9 maanden begonnen met brood als ontbijt. Pap wilden ze absoluut niet meer, dus dan brood.
mijn zootnje at vanaf 8 mnd brood..(toendertijd ontbeet hij met 2 boterhammen met thee) Daarna kreeg hij te weingi melk dus gaf ik weer een flesje melk 150 en daarna een boterham soms 2... nu eet hij een bak museli met yoghurt en darana ook 1 boterham 2 uurtjes later wat fruit en dan slaapt ie....en dan smiddags rodn 14/15 2 boterhammen (hij is nu 1 )