Werken in de thuiszorg

Discussie in 'Zwangerschap en werk' gestart door Kimberley1603, 18 nov 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kimberley1603

    8 apr 2016
    64
    1
    8
    Ik ben nu 5 week zwanger en werk in de thuiszorg (persoonlijke verzorging ). Ik werk sowieso de hele ochtend en vaak ook in de avond van half 6 tot 10 dan meestal. Dit kan nu toch nog gewoon??
     
  2. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Tuurlijk! Let goed op hygiene en je houding bijv met steunkousen en douchen enz. Maar dat is meer van latere zorg. Je kan luisterend naar je lichaam prima in de thuiszorg doorwerken. Als het straks zwaarder wordt zou je kunnen bespreken om je route's aan te passen. Maar voor nu gewoon lekker werken! Hopelijk ben je niet te misselijk?
     
  3. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.630
    5.656
    113
    Ja hoor waarom niet? Ik deed dacht ik met 20 weken geen avonddiensten meer omdat ik gewoon te moe was in de avond. Met 28 weken ben ik 50 % gaan werken want het werd erg zwaar. Ik het uiteindelijk tot 34 weken gewerkt. Bij ons was het prima aan te passen, ik ging vooral naar de minder zware clienten.
     
  4. Kimberley1603

    8 apr 2016
    64
    1
    8
    Gelukkig kan ik gewoon blijven werken :) maar nee gelukkig ben ik nog niet misselijk! Ik heb eigenlijk helemaal nog geen last van kwaaltjes.
     

Deel Deze Pagina