Ja hoor, geen probleem! De kinderen spelen hier vaak boven en daar zijn dan ook vaak kinderen van buren ed bij. zolang ze hun schoenen maar uit doen en geen eten en drinken mee naar boven nemen, vind ik het allemaal prima. Rommel van speelgoed is altijd zo weer opgeruimd. Hier zijn de verjaardagen ook altijd druk. Zo'n 20 volwassenen en minstens zoveel kinderen. het is een heksenketel als die allemaal benden moeten blijven! Op onze slaapkamer staat geen speelgoed, dus daar komen ze nooit. ik hoef niet eens de deur op slot te draaien. Een aantal jaren geleden hebben ze 1 keer per ongeluk een deur van een slaapkamer uit de sponning getild. natuurlijk was ik daar niet zo blij mee, maar dat had beneden ook kunnen gebeuren en we konden hem zo weer terug hangen
Nou, die puinhoop (speelgoed) maakt me dan nog niet zo uit. Maar we hebben pas alle muren laten stucen in huis, de trappen opnieuw geverfd en bekleed etc etc. En ik ben echt heel erg zuinig op m'n spullen en m'n nieuwe muren. Van het weekend ook, de een zat met d'r chipshandjes in een hoekje tegen m'n witte muur, de ander zat op een kinderstoeltje tegen m'n muur aan. En dan voel ik mezelf heel erg bezwaard om daar iets van te zeggen, maar inwendig denk ik wel "aaaahhhhh m'n muren!!!" Maar ik denk dat ik het echt los moet laten en het eens een keer moet gaan proberen en daarna moet kijken wat er nog heel is van m'n huis hahahaha
hmm hier mogen ze wel boven... maar komen er veel minder kinderen. en ongeveer allemaal even oud. ze mogen dan op dochterliefs kamer en verder niet. en dat gaat eigenlijk altijd goed. dochterlief ruimt vantevoren dr kamer op met spulletjes waar iedereen vanaf moet blijven overigens. ter voorkoming van dramas maar meestal zit er een klein zwikje van haar leeftijd lekker met haar speelgoed te spelen. niet perse samen maar wel lekker boven. onze woonkamer is niet zo groot dus ik hoop altijd op warm weer... dan kunnen ze lekker in de tuin. (of wij in de tuin en de kinders beneden binnen) nog even teruggelezen.. spelletjes met bussen deo betekent volautomatisch dat er niet meer boven gespeeld word. maar serieus.. ik heb dat echt nog nooit meegemaakt. (gelukkig!) want ik zou echt superboos zijn. genoeg kinderspullen en daar doen ze het maar mee. daarbij staan dingen als deo natuurlijk niet op dochterlief haar kamer.. enige wat hier weleens mis ging ooit was dat kinderen de vissen gingen voeren... maar sinds de laatste keer het overgrote deel van de vissen daar aan dood ging.. is dochterlief heel vakkundig mbt opbergen van het visvoer als er iemand op dr kamer is. (en op feestjes/verjaardagen verhuisd het visvoer al ruim voor de eerste visite naar mijn kamer... ) en ook hier.. niet boven eten. als er 1 kindje komt spelen... wil ik weleens een beker limonade/pakje plus koekje boven neer zetten.. maar mindere ervaringen met veel kinderen en datzelfde pakje/koekje. al een keer een bed vol chocomel gehad en ook al eens met chips. dat doen we niet meer lekker even beneden je neus laten zien als je wat lekkers wil. daar staat ook het lekkers dus het even beneden opeten is een kleine moeite.
Ja hoor ik zou dat geen probleem vinden. Ik speelde vroeger ook altijd boven met familie en vriendjes, geen probleem.
Nee hoor zou het geen probleem vinden zolang ze maar uit onze slaapkamer blijven. Vroeger speelden er ook altijd bij iedereen boven met een verjaardag ofzo
nou hier net zo, ons huis is net gerenoveerd, wat veel geld gekost heeft. En als mn eigen zoontje met zn handen aan de muren zit zeg ik er ook wat van, zo ook bij andermans kinderen. Is nergens voor nodig om met je vieze handen tegen de muren te dralen. En tuurlijk word ik dr niet hysterisch van, maar daar kan en mag je toch gewoon wat van zeggen. Aaaaaaahhhhhrrrrrgggg mn muren (schrobvaste muurverf misschien een ideetje?)
Hier spelen ze wel boven, maar niet met 10 kinderen tegelijk. ze mogen alleen in de kinderkamers spelen, geen eten mee en ik ruim speelgoed waarvan ik niet wil dat het kapot gaat of meegepikt wordt op.
Ik blijf het altijd heel raar vinden dat een ouder kind (wat toch ook kind is en gewoon aan het spelen is, dus de aandacht ook ergens anders heeft) op zou moeten letten op een ander kind...De verantwoording ligt gewoon bij de ouders. Mijn oudste van 18 hoeft maar slechts zeer zelden even op de jongere kinderen te passen. Ik vind: opvoeding en opletten als kinderen waar dan ook spelen de verantwoording van ouders.
ja wij deden dat vroeger ook gewoon wel wat ouder dus niet dat ze van de trap afdonderen ofzo, je slaapkamer kan je evt op slot doen maar hier kwamen wij vroeger nooit in en mijn kids komen daar eigenlijk nooit. Ik vind het erg ongastvrij om te zeggen "ga maar naar buiten" of je maakt ruimte voor de kinderen beneden waar ze kunnen spelen of je laat ze lekker boven, evt dingen die kapot kunnen op hun kamertjes haal je dan weg en ja je eigen kids lopen ook boven lijkt mij dus veilig moet het zoiezo altijd zijn.. Ik kan me niet voorstellen dat kinderen niet naar boven mogen eigenlijk (ik moet er niet aan denken om met 10 kids beneden te zitten haha die vinden daar geen bal aan, rechtzitten en pootjes geven) als het mooi weer is zullen zelf ook wel sneller naar buiten gaan maar met dit weer zorg ik dat hun kamers geschikt zijn! Ik heb natuurlijk wel een kidsproof huis , hun mogen ook leven in ons huis en heb geen zin om panisch te doen dan.. kijk teken spullen houd ik dan bv beneden )
mee eens, ik had pas mn kindje naar kinderverjaardag laten gaan en zie ze opeens voor mijn deur spelen (zonder ouderlijk toezicht!) ja het oudere zusje van 8 was erbij maar dat voldoet niet aan mijn eisen, dus dochter gepakt en mee naar binnen genomen (ze is pas 5) die moeder heb nooit wat laten horen (echt erg voor hetzelfde geld was er iets gebeurd, want oudste zus had niet gezien dat ik haar mee had genomen!)
Ik zeg er ook altijd wat van. Wij zijn hier anderhalf jaar geleden komen wonen, mijn jongste was toen vier en het is niet peuterproof. Mijn eigen kinderen wel bijgebracht dat ze niet met dingen over de vloer mogen krassen, met vieze handjes aan de gordijnen mogen zitten of aan de ramen, muren, noem maar op. Kennelijk is dat niet heel gewoon, want ik moet regelmatig kinderen van zeven nog vertellen met hun handen van de ramen te blijven. Kan mij eerlijk gezegd niet zoveel schelen wat de ouders er van vinden, als zij er niets van zeggen, doe ik het, het is mijn huis wat ik graag mooi houd en ramen lappen is geen hobby van me.
Ik heb een zolder en die richt ik in zodat ze daar lekker kunnen spelen en knutselen, radio luisteren enz. op de slaapkamers mogen ze niet komen. Werkt perfect
Nou ongastvrij of niet...ik wil geen 14 kinderen alleen op mijn bovenverdieping, daar ben ik heel eerlijk in.
Ik heb niet zulke hele goede ervaringen met heel veel kinderen bij elkaar in een ruimte waar je ze niet ziet. Tijdens ons verlovingsfeestje hebben de kinderen van mijn schoonfamilie het gepresteerd om de hele speelkamer van de locatie om te bouwen. Geen 1 ouder die er ging kijken. Wat een ellende... Tijdens onze 1e verjaardag bij ons thuis na onze trouwdag precies hetzelfde. Al het bewaarde speelgoed van mijzelf kapot. Nu zijn ze gelukkig allemaal ouder en gaat het beter. Maar echt leuk was het niet de 1e jaren. Nu mogen ze alleen in de speelkamer beneden en vraag ik de ouders om zelf ook op te letten.
Ik ook, maar ik vind dus ook dat een 8 jarige NIET op een 6 jarige moet gaan zitten letten, of dat de 11 jarige moet opletten wat de 8 jarige doet....Als het kind niet te vertrouwen is alleen buiten (die kinderen zijn er tenslotte ook) dan moet je je kind niet alleen buiten laten. Je kunt niet verwachten van een ander kind wat ook afgeleid is, op een kind gaat passen. Dat hoor je ZELF te doen.
Oh zeker wel, is toch helemaal niet leuk voor die kinderen (en voor ons) om met zn allen in de kamer te blijven hangen? Bij mooi weer inderdaad gewoon naar buiten maar als dat niet kan is boven een prima oplossing. De deuren kunnen bij ons niet op slot en ALS er al iets aan de hand is weet ik zeker dat mijn dochter binnen een minuut beneden staat om het te melden