super leuk! Haha soms vind je ze toch nog in het wild zo’n leuk exemplaar. heb en jullie een date geplant?
Hahaha..maf verhaal he? We gaan volgende week afspreken. De voorpret alleen is al leuk. Het is de hele gebeurtenis bij elkaar. Dat je het compleet niet verwacht.
Hoe is het nu? Ik heb Tinder maar weer eens aangeslingerd. Geen idee waarom. Vlaag van verstandsverbijstering waarschijnlijk
Ik denk dat het bij de lol blijft. Contact is minimaal op moment en we zitten beiden in een heel andere fase van ons leven. Maar dat geeft niet. Het gevoel erbij was echt heel fijn! Het zit er nog.
Hier ben ik mij aan het klaar maken om voor morgen richting date te gaan. Hond onder mijn arm en gaan met die banaan.
Waar is dat voor jou van afhankelijk? Hebben jullie elkaar al vaker gezien en leuke dingen ondernomen? Zijn jullie verliefd? Wil je elkaar beter leren kennen?
Het is voor mij afhankelijk van hoe het voelt. We ondernemen leuke dingen en leren elkaar ook steeds beter kennen. Nu onderweg
Soms is het juist wel goed om in de beginfase niet al hele weekenden bij elkaar te zijn. Juist weggaan voor het punt dat je denkt zo nu ben ik wel weer even toe aan alleen zijn. Dan verlang je extra naar de volgende keer. Maar heel veel plezier
Heerlijke dag gehad en nu weer terug naar huis. Denk niet dat de sex nog lang op zich laat wachten. Wat een spanning hangt er tussen ons
De liefde tussen mij en mijn ‘fwb’ is na 3,5 maand bekoeld... Hij was vorig het weekend bij mij. Hij lag nog te slapen en ik zat op de bank koffie te drinken. Ik voel steeds getril. Kijk ik naast me, is zijn telefoon en ik zag dat 2 dames hem hadden bericht. Wanneer je zegt dat je geen andere contacten heb, en aan mij meerdere malen vraagt of ik andere contacten heb, dan vind ik dit niet netjes om het zacht uit te drukken..
Maar waren dat potentiële contacten of gewoon vriendinnen? Ik app ook wel eens met mannen, maar dat zijn gewoon vrienden of kennissen.
Nou aan de aard van de berichten was het best duidelijk jaa.. en we hebben geen relatie, maar je moet wel eerlijk zijn vind ik.