Ff een vraagje dames, ik krijg binnenkort mn baby en wil hem 's nachts bij mij op de kamer laten slapen in zn wiegje en overdag in zn eigen kamertje in zijn ledikantje. Kan ik dit gewoon zo doen, of is dat teveel verandering steeds voor de baby? Reden dat ik t zo wil doen is dat ik hem komende twee maanden toch op mn eigen kamer wil laten slapen snachts maar overdag kan dat niet omdat mn dreumes zijn middagslaapje op mijn kamer doet. (heb maar 2 slaapkamers). en ik vertrouw het niet om ze overdag daar beide te laten slapen voor t geval de dreumes de baby wat aandoet.
Waarom laat je de baby niet zowel overdag als 's nachts op jouw slaapkamer slapen en de dreumes altijd op zijn eigen slaapkamer? Hier dezelfde situatie en de jongste slaapt altijd op onze slaapkamer, de oudste gewoon in haar eigen slaapkamer. Lijkt me het minste gedoe en bovendien hoef je dan niet te slepen met bedjes en wiegjes en weet ik al niet wat.
Wij hebben dit een periode ook gedaan om hem overdag alvast aan z'n kamertje te laten wennen en 's nachts in de buurt te hebben voor de borstvoeding. Toen was ie een paar weken oud, overgang naar 's nachts op z'n eigen kamertje ging uiteindelijk ook prima. Zou het gewoon proberen dus!
ik denk dat als jij het vanaf begin af aan zo doet dat het kan. ik leg in de nacht mijn zoon in zijn eigen bed in zijn eigen kamer. en overdag ligt hij soms in bed maar vaak in de box of in de kinderwagen. en dit gaat ook gewoon goed. hij is heel makkelijk met slapen en slaapt overal rustig.
Hier ook zo gedaan: 's nachts bij ons op de kamer in de wieg, overdag in haar ledikantje. Maar in jullie situatie vraag ik me af waarom je peuter dan niet gewoon overdag ook op z'n eigen kamertje slaapt? Is veel simpeler dan toch?
Hier sliep zoon overdag beneden en `s avonds als wij naar bed gingen ging hij mee naar boven. En dochter sliep ook een hele tijd beneden in de woonkamer. Totdat ze er te veel afleiding zag en ze liever boven wilde slapen. Hier gavnen ze het beiden gewoon zelf aan, de ene rond de 6 mnd en de ander rond 4 mnd.
Tuurlijk kan dat. Denk niet dat je baby daar erg veel van door heeft Daarbij als je dat vanaf het begin zo doet, dan is het gewoon hoe het gaat voor je baby.
Dat kan zeker! Doen wij ook zo. Maar meer om de reden dat de jongste het ledikant ook gewoon kent. De oudste ligt gewoon in zijn kamertje.