hallo, wij willen onverwachts een weekje weg, maar twijfelen tussen mysterypark centerparcs en speelstad oranje. kindje is 4 jaar oud wat zouden jullie doen. speelstad oranje nog nooit geweest. centerparcs weten we dat het altijd wel goed, leuk en gezellig is met de placa en zwembad. e.d.
denk dat cp wel kwa plaza en zwembad haast niet te evenaren is vaak is de prijs er ook na dus weet niet wat je eisen zijn en wat je verwacht van bv.zwembad. Ik vind met jonge kindjes zwembad niet zo belangrijk omdat ze niet in wildwaterbaan gaan enz. dus ga dan net zo lief na iets goedkopers of je moet genoeg geld te besteden hebben.
Ik zou het niet weten. Beide lijken me leuk voor een kindje van vier. Van centerparcs heb je wel meer zekerheid dat het goed is.
Een weekje oranje zou ik te lang vinden. Overigens is het zwembad daar wel erg mooi. Ik zou gaan voor centerparcs.
CP is altijd erg mooi en kindvriendelijk. Speeltuinen, kinderboerderij, mooie zwembade en plaze. Wij komen nooit het park af Voor een 4 jarige ishet Heiderbos erg leuk, het jungle dome is geweldig! Succes met kiezen. Miek