Rondreis Amerika

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Klein, 16 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Klein

    Klein Fanatiek lid

    4 jan 2009
    1.405
    1
    0
    #1 Klein, 16 jul 2016
    Laatst bewerkt: 16 jul 2016
    Hallo dames,

    Wij zijn van plan om in 2017 (sept) een rondreis te gaan maken in amerika met onze kinderen. Mijn zoontje is dan 3 en nr 2 is opkomst en zal dan 9 mnd zijn. Maarr als je eenmaal opzoek gaat, kom je 1001 organisaties tegen :cool:

    Iemand tips qua organisaties? En ervaring met rondreizen?
    We twijfelen of we een groepsreis moeten doen of alleen gaan...

    Ben heel benieuwd naar jullie verhalen:D
     
  2. Fridadepida

    Fridadepida Actief lid

    3 jan 2016
    387
    90
    28
    Ik ben niet van de groepsreizen dus zou alleen gaan. Vorig jaar nog zonder kinderen gegaan, auto gehuurd en lekker rond gereden. Met kinderen is camper denk ik ideaal. Ik zou eens zoeken op reisverslagen of sites van reizen met kinderen bekijken. Ik hou er persoonlijk niet van om een vast schema te hebben zoals met een groepsreis en zeker met kinderen zou ik flexibel willen zijn (rijden wanneer ze slapen bijvoorbeeld)
     
  3. zara1983

    zara1983 Fanatiek lid

    1 nov 2013
    1.207
    534
    113
    NULL
    Ik zou zeker alleen gaan. En inderdaad met camper met zulke jonge kinderen. Welke regio wil je naar toe?
     
  4. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Zie Alles Amerika Forum!

    Rondreis zou ik zeker niet doen. 😅
     
  5. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.175
    4.488
    113
    Jan doets is een organisatie die camper en auto rondreizen in de vs/canada organiseren. Ben er zelf nooit mee op reis geweest, maar ze staan ieder jaar op de vakantie beurs, en hebben veel verschillende type reizen, in alle regios. Zelf zou ik niet kiezen voor een groepsreis, maar zelf met het gezin rond trekken. Een groep zit meestal niet te wachten op huilende baby's en jij zit ook niet te wachten op geiriteerde mede reizigers, waar je 3 weken mee op pad bent.
    Wij hebben ooit met vakantieexperts een reis geboekt, maar wij gingen toen met de auto, een standaard rondje reizen in 10 dagen met zn tweeen dus niet zoveel eisen. Dat is niet vergelijkbaar met een reis met kindjes.
     
  6. Sun01

    Sun01 Fanatiek lid

    10 dec 2014
    2.029
    227
    63
    Zeker geen groepsreis
    Je kunt je daar echt prima redden. Ik zou voor een caravan gaan en dan zelf een route uitstippelen
     
  7. Mirya

    Mirya Bekend lid

    15 mrt 2015
    827
    615
    93
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Wij zijn pas in Amerika geweest en hebben een rondreis Zuidwest gedaan in 3.5 week, zonder kinderen. We kwamen onderweg wel echt veel (jonge) gezinnen tegen. De camper hebben we gehuurd via Tiogatours. Prima bevallen! Houd er rekening mee dat je campings/ rv parks van tevoren moet reserveren. Wij wilden op de bonnefooi gaan maar hebben uiteindelijk tijdens onze reis campings gebeld en gereserveerd.
     
  8. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Amerika is echt het uitgelezen land om NIET met een groepsreis te gaan. Het is veilig, westers en je kunt jezelf prima redden.
    Ik zou persoonlijk alles los boeken, maar daar moet je een type voor zijn. (en het leuk vinden om zelf je route uit te stippelen enzo)

    Anders is Jan Doets inderdaad een prima alternatief voor een privé-rondreis! Als er 1 reisorganisatie gespecialiseerd is in Amerika dan zijn zij het wel, en ze zijn heel betaalbaar.
     
  9. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.252
    36.073
    113
    Wij willen in 2017 of 2018 hetzelfde gaan doen. Wij gaan alles zelf en los boeken. Kunnen we helemaal zelf doen wat we willen en in ons tempo. Wij gaan voor een guurauto en hotels. Een camper vinden we beiden niet zo prettig en is stervensduur in het hoogseizoen.
     
  10. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Hebben wij ook gedaan Suus! Ik heb gewoon een voorbeeldreis van een reisorganisatie als uitgangspunt genomen. Online kun je heel veel handige rondjes vinden met logische routes. En daarna heb ik gewoon zelf mijn hotels er bij gezocht die ik wilde en het aantal dagen aangepast. Kind kan de was doen :cool:
    En nog een tip: blijf zo kort mogelijk in LA. Iedereen had ons vooraf ook al gewaarschuwd dat er geen zak aan was en daarom hadden we maar 2 nachtjes daar geboekt. Heel terecht bleek achteraf. Het is gewoon ECHT geen leuke stad.
     
  11. Sun01

    Sun01 Fanatiek lid

    10 dec 2014
    2.029
    227
    63
    Een paar jaar geleden hebben wij een kant en klare reis geboekt naar amerika. De route en hotels stonden vast en we kregen een huur auto.

    Nu wil ik heel graag terug maar ik overweeg om gewoon mijn eigen route te plannen en zelf hotel/auto/vlucht te boeken. Wat denken jullie? Ik vraag em namelijk ook af of dit niet veel goedkoper is.. En volgens mij moet dit prima zelf lukken?
     
  12. Sun01

    Sun01 Fanatiek lid

    10 dec 2014
    2.029
    227
    63
    @ts wij zijn trouwens via vakantiexperts gegaan. Vond het wel een fijne organisatie!
     
  13. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Wij zijn nu 2 keer via American Vacations gegaan (www.americanvacations.nl) en waren hier erg tevreden over. We zijn 1 keer met een camper geweest toen zoon 4 was, toen hebben we een rondje Californie gedaan. Dit jaar hebben we een hotelrondreis langs de nationale parken gedaan, die was wat ambitieuzer qua lengte :) We zijn van San Diego naar Las Vegas gegaan. American Vacations kan een voorstel doen voor een route en alles boeken (incl vlucht en auto) maar je kunt ook zelf een voorstel doen en dan zoeken ze daar hotels bij. Ze kijken erg naar wat jij fijn vindt.
    De camper rondreis hebben we zonder route gedaan overigens, dat ging in mei allemaal prima. Nergens weg hoeven gaan omdat er geen plek was.
     
  14. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    Het is alweer even geleden, maar ik ben altijd met Exit reizen geweest. Je maakt zelf je rondrit, zij kunnen je helpen met autohuur, eerste overnachting en vliegreis e.d.
     
  15. Jessi79

    Jessi79 Fanatiek lid

    4 jan 2012
    4.815
    2.674
    113
    Tenzij je 60+ bent lekker zelf gaan en zelf regelen.
     
  16. Butchke

    Butchke Niet meer actief

    Wij hebben hele goede ervaringen met wrc reizen. Fijne en flexibele organisatie met veel keuze in reizen maar bijv. ook fly-drives.
     
  17. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.252
    36.073
    113
    Goede tip!! Heb er enorm zin in. Zouden het liefst dit jaar al gaan, maar dat trekt mijn jongste nog niet.
     
  18. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.252
    36.073
    113
    Goedkoper is het dan sowieso volgens mij. En waarom zou het niet lukken? Op allesamerika forum kun je enorm veel tips vinden en routes. En een vlucht, auto en hotels zijn simpel te boeken.
     
  19. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    San Diego daarentegen is echt geweldig leuk! Wij zijn van LA doorgevlogen naar San Diego om daar onze reis te beginnen. Wat ik ook leuk vond met de camper was een camping in Escondido (tussen LA en SD). Van daar kun je naar het San Diego safaripark en naar Legoland.
     
  20. Lotje84

    Lotje84 Fanatiek lid

    1 feb 2013
    2.189
    0
    36
    #20 Lotje84, 17 jul 2016
    Laatst bewerkt: 17 jul 2016
    Wij boeken altijd zelf alles. Zo krijg je precies de reis die je wil en het is zo gebeurd. Via zo'n rondreisbureau vind ik dat je vrij beperkt bent en niet altijd op heel bijzondere plaatsen komt. Je volgt vaak de standaard meest bereisde route. Maar als je het wat eng vindt om het zelf te regelen of geen idee hebt hoe, lijkt het me wel beter om het georganiseerd te doen. Het is een gevoel dat je moet volgen.

    Wij gaan makkelijk ruim 4 weken op reis voor het geld dat je bij zo'n bureau vaak maar 2 weekjes kan gaan en in sneltreinvaart overal doorheen gaat.

    Het grootste voordeel van zelf regelen is het tempo dat je zelf bepaalt. Je ervaart meer omdat je meer rust en tijd hebt om te beleven i.p.v. te bekijken.
    En ook het feit dat je soms bij heel bijzondere hotels terecht komt waar touroperators niet komen. Dat maakt het speciaal. Een hotel is niet zomaar een hotel. Het kan je reis echt apart maken en speciaal op jullie smaak en behoefte afgestemd. In ons geval is dat vaak wat kleinschaliger en heeft bijna elke overnachting wel iets wat het speciaal maakt.

    Leuke optie: kijk of er een drive in bioscoop bij je route ligt en maak hier tijd voor (liefst in een weekend). Echt heel leuk, ook voor de kids. Je gaat mee in het weekendleven van de locals.
     

Deel Deze Pagina