Hallo allemaal, ik lees al een weekje of wat mee en heb dankzij jullie al veel informatie opgedaan, wat hard nodig was want toen mn vriend en ik besloten kinderen dat we kinderen willen, wist ik niks van het hele cyclus verhaal, hehe. Ik ben dan ook nog bezig die in kaart te brengen. Ik gebruik de billingsmethode om m'n eisprong te bepalen. Nu had ik gisterochtend een hoog liggende en zachte baarmoedermond. Dat was dag 12 van mn cyclus en ik verwachtte dat dit proces zich verder zou voortzetten tot mn verwachtte eisprong, vanaf dag 14. Echter, gisteren - enkele uren later - voelde ik lichte steken in mn lies en steken aan de linkerkant van m'n onderbuik, die de hele dag hebben aangehouden. Bij een zelfonderzoek bleek m'm baarmoedermond weer hoger te zitten en harder te zijn. Eisprong? M'n cervixslijm was mi eerder creamy dan eggwhite en nauwelijks oprekbaar. Mn temp echter lijkt een eisprong wel te bevestigen maar wat mij zo verrastte is de tijdspanne. Pf, lang verhaal voor een simpele vraag: Kan dit echt in een tijdspanne van enkele uren gebeuren? Ik had een traag proces van enkele dagen verwacht. En is 12 dagen niet vroeg voor een eisprong? Of kan dit nog andere oorzaken hebben, eventueel gerelateerd aan mijn enigszins schuine baarmoedermond...?
Hoi meid, Lijkt mij wel een eisprong, ieder lichaam is weer anders en dat doorzichtige slijm heb ik ook niet gehad, maar ben wel in verwachting. Succes met klussen. Liefs Wendy
Hai MarieLize, Goede vraag, ik vraag mij dit nl ook af. Bij mij begon gisterochtend ook de buikpijn die jij nu omschrijft. Dat duurde een uur of 4 in totaal. Daarna was het over. Is mijn ei dan gesprongen? En heb ik dan nog 6 uur voor bevruchting? Of hoe moet ik dat zien? Ik hoop dat iemand hier een antwoord op weet? Volgens de banner was dag 17 (gisteren dus) mijn vruchtbaarste dag, dus dat zou kloppen. XXAnna
Ja ik herken het ook als eisprong, bij mij ook ong een halve dag flink krampen. Maarja waar die kramp precies vandaan komt weet ik niet. Misschien duurt de hele eisprong wel 3 dagen maar voel je maar een fractie van de ' route' en wat je zegt dat het te vroeg zou zijn zegt niks hoor. volgens de berekening zou het precies op dag 14 zijn maar de een heeft het op dag 12 en de ander op dag 18. elk lijf is weer anders.
@Wendy80: oh da's goed om te horen, dat jij wel zwanger bent zonder het doorzichtige slijm te hebben gehad. Nog gefeliciteerd trouwens! Ok, dan ga ik er vanuit dat dit mn eisprong was....Wel een geluk dat we flink hebben gevreeen, afgelopen week en weekend dus als het niet lukt deze ronde, zal het daar niet aan liggen! @Annalise74: Enkele dagen voor je ovulatie, en de dag zelf ben je het meest vruchtbaar. Dus je hebt een aantal dagen waarin bevruchting kan plaats vinden. Als ik me niet vergis ben je dus ook na de eisprong nog vruchtbaar want je ei blijft zo'n 24 uur rondhangen. @Angel Eyes: euh daar had ik niet bij stil gestaan, dat je mss maar een fractie van de route voelt. Het klinkt eigenlijk erg logisch.