Dames, misschien kunnen jullie mij helpen.. Ik heb nu wel zeker al 3 weken last van mijn stuitje en sinds een week ook veel last van mijn onderrug bij het bukken, maar voel het ook als ik gewoon zit.. Wie heeft dit ook en kan me vertellen wat het is? -xxxx-jes
Mmmmmm mijn moeder had ook al weken last van haar stuitje en echt na maanden onderzoek is gebleken dat ze botvliesontsteking heeft rondom haar stuit. Erg pijnlijk en weinig aan te doen. Moet met ontstekingremmers vanzelf overgaan. Maar hoop voor je dat je het niet hebt want is echt geen pretje.
Ja ik dacht aan misschien bekkeninstabiliteit, als ik dat namelijk op google intoets, komt dat naar voren :-s
Hoi Slimpie, Ja het zou heel goed BI kunnen zijn. Heb ik ook gehad vanaf 20 weken. Ook pijn in mijn stuitje, schaambeen en bekken. Ik kon niet meer goed zitten, op 1 been staan etc. Heb er echt veel last van gehad. Een fysio die is gespecialiseerd in bekkenpijn, heeft bij mij goed geholpen. Je kunt op Bekkentherapie.nl - Bekkeninstabiliteit Bekkenpijn kijken waar een therapeut bij jou in de buurt zit. Vaak heb je maar een paar behandelingen nodig, je krijgt oefeningen mee die je thuis kan doen. Succes ermee!