Tips aanschaf kunststof kozijnen ZH

Discussion in 'De lounge' started by Bloempjelief, Apr 1, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    Mar 28, 2020
    9,468
    8,617
    113
    Female
    Op de planning staat om de voorgevel; voordeur en kozijn te vervangen in een kunststof kozijn. Iemand ervaringen en/of tips met een bedrijf in omgeving Zuid-Holland?
     
  2. DisneyMama

    DisneyMama Bekend lid

    Nov 7, 2013
    819
    437
    63
    Wij wonen in Zuid Holland en hebben begin dit jaar een deel van onze kozijnen laten vervangen door Flexkozijn. Zij komen uit het oosten maar werken landelijk.
    Zeer vriendelijk verkoper met het eerste gesprek, duidelijke offerte en kwamen hun afspraken na. Ook een korte levertijd..
    De monteurs vond ik erg netjes en prettig in omgang.
    Daarnaast waren ze veel (lees 8000 euro voor hetzelfde product!) goedkoper dan de bedrijven uit deze regio..
    Wij gaan over een tijdje ook de rest van de kozijnen laten doen en dan laat ik ze zeker weer een offerte uitbrengen.
     
    Bloempjelief likes this.
  3. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    Mar 28, 2020
    9,468
    8,617
    113
    Female
    Bedankt voor je reactie. Ik ga eens kijken op hun website :thumup:
     
  4. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,959
    15,002
    113
    Hier hebben we Berkhout kozijnen gehad. Bedrijf zit er al de nodige jaren, goede dienstverlening, nette medewerkers. Is er allemaal keurig ingegaan en bij de nacontrole waren er nog een paar mini puntjes die niet naar zn zin waren (zagen wij niet, hij wel) en die heeft hij terplekke nog aangepakt.
     
    Bloempjelief likes this.
  5. Tante Truus

    Tante Truus Actief lid

    Jul 14, 2014
    352
    117
    43
    Wij hebben ze 2 jaar geleden door Ploeg Kozijnen laten vervangen. Misschien niet de goedkoopste, maar wel goede service, meedenken en nette afwerking. We wilden een rolluik erbij en ze gaven eerlijk aan dat ze daar veel duurder in waren dan andere bedrijven en dat we dat dus beter elders konden zoeken. Ook probeerden ze ons niet het duurste van het duurste aan te smeren, maar gewoon wat passend was in ons huis. Monteurs waren vriendelijk en werkten netjes.
    Voordeur sloot niet goed na plaatsen, kwamen ze zonder morren opnieuw stellen.
    We moeten in de toekomst nog wat ramen vervangen en gaan zeker weer terug.
     
    Bloempjelief likes this.
  6. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,922
    15,587
    113
    Nabij Utrecht
    Wij hebben de hele bovenverdieping en keukenraam en een volledig nieuwe dakkapel door Reno totaalbouw laten doen.
    Ze hebben alle garanties en keurmerken die er zijn.
    Topbedrijf!!
     
    Bloempjelief likes this.

Share This Page