Leuk is anders. Ik ben zwanger en er hartstikke blij mee maar mijn vriend niet. Erover praten lijkt ook onmogelijk en ik voel me vreselijk eenzaam en verdrietig. Elke ochtend sinaasappels voor mezelf persen, vitamines slikken, boeken lezen.. Allemaal alleen, ik kan het niet delen met de man van wie ik hou. Hij zegt dat hij het niet voelt dus er ook niks van merkt en dat hij geen kind wil. Wat moet ik hier nou mee? Ik weet het pas sinds eergister maar gister hebben we het er niet eens over gehad en vandaag en morgen gaat dat ook niet gebeuren want hij is aan het werk. Moet ik hem de tijd geven? Hem er zelf over laten beginnen? Hem met zijn neus op de feiten drukken?
Ik begrijp hieruit dat je ongepland zwanger bent? En dat je het pas 2 dagen weet? Dan zou ik het zeker nog even tijd geven en er zelf misschien ook nog niet al te veel mee bezig zijn (in zijn aanwezigheid). Ik kan me voorstellen dat het voor hem nogal omschakelen is dan en ja, voor de vrouw is dat meestal gewoon heel anders door hormonen en het feit dat je weet dat er een nieuw leven in jouw buik groeit. Geef hem tijd! Hij draait vast wel bij, in ieder geval genoeg om een gesprek te kunnen voeren. Sterkte!
Ondanks het correct gebruiken van de NuvaRing toch zwanger ja, voor mij absoluut niet erg maar voor hem dus wel. Dankje voor je reactie, ik hoop maar dat het beter wordt..
Allereerst van harte gefeliciteerd met het kleine wondertje in je buik Dit is mij vorig jaar overkomen, helaas niet met een happy end. Ik denk wel dat je hem wat de tijd moet geven, je weet het pas 2 dagen. Ik zou het nog even afwachten, hij is er, ondanks dat hij er niet over praat, wss wel 24/7 mee bezig. Geef het wat tijd.. misschien moet hij gewoon heel erg aan het idee wennen! Hopelijk draait hij bij en kan hij straks ook blij zijn met de zwangerschap!