Wij gaan zometeen voor het eerst naar een pannekoekenrestaurant met een aantal mensen. Nu wil ik graag Luuk daar ook wat hapjes pannekoek laten eten als avondeten. Maar zou ik bijv gewoon fristi daar bestellen en in zijn tuitbeker doen? Ik heb thuis wel Yoki wat hij drinkt. Of zal ik maar gewoon wat limonade meenemen?
Ik heb het al gevonden . Er zit teveel rotzooi in. Neem maar gewoon zelf drinken mee. En anders een smoothie bestellen.
Ik neem voor mijn dochter meestal al drinken mee, en als het op is bestel ik voor haar appelsap en giet ik dat in haar beker.
veel plezier vanaf 11 maanden/ 1 jaar zijn wij ongeveer fristi of appelsap gaan 'mee bestellen' in een restaurant.
Ik nam altijd zelf drinken mee...maar je zoontje is 7 maanden en drinkt yoki? Maar krijgt hij normaal gesproken geen flesvoeding meer na het eten? Dan kan je dat toch geven? Of water?
Bij een kindje van 7 mnd zou ik zelf wat te drinken mee nemen nog. Vanaf een jaar deed ik dat niet meer en drinkt ze op een terras of restaurant ook gewoon iets van de lijst.
Hier eentje van bijna 2 en ik neem nog steeds meestal zelf drinken mee... de keuze is anders zo beperkt: water of appelsap (met water). Chocomelk en fristi vind ik een keertje niet zo erg maar liever niet. Yoki lijkt me eerlijk gezegd ook niet zo nodig met 7 maanden.. Gewoon volle yoghurt als toetje, hooguit met een drupje diksap
Hier gaat met elk uitje standaard een tuitbeker diksap mee in de luiertas. Appelsap gaat dan nog, maar fristi vind ik echt niet nodig.
Ben waarschijnlijk al te laat met reageren: water of een beetje verdunt appelsap zou ik voor gaan... desnoods een beetje volle melk.
Yoki vind ik voor een baby van7 maanden wel vroeg. Kan zijn dat ik mss te weinig geef. Mijn zoontje is bijna 8 maanden en krijgt alleen nog maar diksap en water te drinken en soms afgekoelde thee.
Hier gaat met bijna 3 jaar nog steeds een beker water mee en soms krijgt ze appelsap of fristi.. maar net zo vaak krijgt ze gewoon water
Hier neem ik voor Kinley nog gewoon zelf ranja mee Zelfs Kylian krijgt bij het eten geen fristi gewoon omdat hij na zo'n flesje helemaal zat is en dus het eten niet meer op eet. Pas als zijn eten op is en hij dan nog zin heeft (en dat heeft hij meestal niet) mag hij een fristi bestellen.
eh.. te weinig? anne krijgt nog steeds bijna alleen water, thee en melk en soms wel appelsap of fristi (dat laatste elke vrijdag bij oma) maar vind al die zoetigheid niet zo nodig.. dat komt vanzelf als ze straks naar school gaat vrees ik
tot een jaar gewoon diksap. nu neem ik pakjes appelsap mee. van die hele goedkope waterige. vind ze heerlijk. fristi heeft ze nog nooit op
Hier alleen nog bv en heel soms beetje water. Fristi op 7 maanden vind ik wel heel vroeg.. Yoki ook trouwens.
Zelf drinken meenemen. Yoki en fristi lijken mij nou niet drankjes die geschikt zijn voor baby's en hele jonge kinderen.
Kindjes op deze leeftijd mogen uberhaupt toch niks eten/drinken waar melk in zit? (Behalve dan opvolgmelk etc).