Tips bij klitten in het haar...

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door Fuddey, 19 dec 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lieflief

    Lieflief Fanatiek lid

    12 jan 2013
    1.714
    205
    63
    Coördinator/ Teamcoach
    omgeving Zwolle
    Wasverzachter gebruiken als conditioner. Wordt haar heel zacht van, wel echt zorgen dat het niet in de ogen komt.
     
  2. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.945
    14.996
    113
    Hier inderdaad exact hetzelfde!

    Eventueel alternatief is hairoil van glizzcur (niet zo geschreven maar je snapt welke ik bedoel) ik had een goudkleurig flesje geloof met argan.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  3. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    Vraagje: als jullie een vlecht maken doet dat dan geen pijn? Mijn dochter heeft heel dik haar en helaas ook veel klitten. Ze slaapt met een staart in. Een vlecht doet pijn zegt ze (een plek bovenop haar hoofd), het maakt niet uit of ik strak vlecht of los, het lijkt of de vlecht te zwaar is en daardoor aan haar hoofdhuid trekt?
     
  4. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.136
    8.869
    113
    Mijn moeder had dat ook altijd, weet ik nog, zij had altijd een lage staart, een hoge staart deed ook pijn.
     
  5. Tassie74

    Tassie74 Fanatiek lid

    23 mei 2011
    3.325
    676
    113
    Utrecht
    Ik maak de vlecht bij mijn dochter opzij. Ik borstel haar haar naar één kant en maak dan meteen een vlecht, dus zonder elastiek in de staart bovenaan.
    Een lage vlecht opzij dus.
     
  6. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Ik heb het uiteindelijk een week lang iedere dag geprobeerd, op alle mogelijke manieren. Het was niet te doen. Ik heb ‘m verticaal doorgeknipt, toen kon ik de klit in 3 stukken verdelen. Maar het ging er alsnog echt niet helemaal uit, niet met geduldig plukken met m’n vingers, niet met hard borstelen, gewoon geen beweging in te krijgen - het leek wel vervilt.

    Ik heb ze er helemaal uit moeten knippen, maar de schade valt eigenlijk heel erg mee. Ze heeft gelukkig echt een flinke bos, nu is 1 (flinke) pluk echt kort (tot halverwege haar oor), maar er vallen plukken overheen en het valt dus niet echt op. Bij een staart of vlecht piept die pluk er soms tussenuit en zie je het wel, maar met een goed geplaatst knipje/haarspeldje blijft alles op z’n plek de hele dag.

    Als de kappers weer open zijn laten we het wel een beetje inkorten, en dan geven we die pluk de kans bij te groeien :)
     

Deel Deze Pagina