Wij gaan aankomend voorjaar voor een aantal dagen naar Dubai met onze drie kinderen (4, 6 en 7) Hebben jullie misschien nog tips voor ons? Bezienswaardigheden die we echt moeten zien? Hotels die een beetje betaalbaar zijn? ik was al aan het kijken om te gaan zwemmen met de dolfijnen, maar ik schok eerlijk gezegd wel een beetje van de prijzen Dus Dubai ervaringsdeskundigen, ik hoor graag jullie ervaringen....
Wij zijn begin dit jaar geweest en hebben echt een hele fijne vakantie gehad. Aanraders: het strand is prachtig. Zijn wij veel heen geweest. Verder Venetië van Dubai, op de Burj Khalifa geweest, rondlopen in de wijk Deira en naar het aquarium in Hotel Atlantis. Verder vond ik de marktjes en mega grote winkelcentra heel leuk. We hebben ook nog gevaren, naar Dubai Desert geweest en een moskee bezocht. De miracle garden vond ik ook erg mooi.
Wilde precies dezelfde tips geven. Behalve het aquarium van Atlantis, dat vond ik echt zwaar overrated, het hele palmeiland trouwens, kun je prima overslaan. Wij hebben toen super leuk gegeten in het Venetië van Dubai, echt een aanrader!
Wij hebben eigenlijk niks kunnen doen door de extreme hitte! Het zembad uit komen was al geen doen, laat staan naar het strand lopen! Wat wij gezien hebben, vonden we het vooral een bouwput
Het is warm idd, maar als je alles met de metro doet kom je amper buiten Handig om te eten in de foodcourts van de malls, hebben vanalles, is lekker en betaalbaar
Vind ik niet echt een aanrader haha. Ze hebben zoveel mooie en lekkere restaurants. Zonde om dan in het winkelcentrum te eten.
Wij zijn er ook geweest maar ik vond er niet veel aan. Het is echt gigantisch duur (afgestemd op mensen met veel geld), er zijn geen mooie oude bezienswaardigheden of echte cultuur en veel bouwactiviteiten. Daarnaast is het er vele maanden per jaar echt heel erg warm. Dan ga je van airco naar airco. Verder vond ik de bevolking vrij onaangenaam (zeer verwend en veeleisend). Verder leven er voornamelijk straatarme arbeiders die worden uitgebuit (oa voor toeristische doeleinden).
Wij zijn al meerdere keren in Dubai geweest, kinderen blijven de fontein show bij de burj khalifa erg mooi vinden. Wel in de avond heen gaan. Deira is ook leuk om rond te struinen. Global village vonden we ook erg leuk. Boottocht op de creek, miracle garden, IMG adventure world, underwater zoo in Dubai mall. Ook een aanrader is een auto huren en dan naar abu dhabi, prachtige moskee daar en mooi strand. Ook een aanrader is om naar de grens van Oman te rijden naar Hatta. Oh en dagje zwemmen bij burj al arab blijft hier ook nog steeds favoriet! En zeker een avondje naar de walk gaan, auto’s bewonderen . Wij raken nooit uitgekeken op Dubai,er is altijd wel iets nieuws om te ontdekken. En qua prijzen vinden wij het meevallen, eten is goedkoper dan NL en je kunt er heerlijk eten! Shoppen kan je er in allerlei prijssegmenten, de malls zelf zijn al een hele bezienswaardigheid.
En wanneer je een mogelijkheid hebt om een avondje uit te gaan zonder kinderen, zeker een aanrader. Er zijn leuke clubs!
Abu dhabi staat sowieso op de planning, dat is eigenlijk de reden dat we op vakantie gaan, familie bezoek die in abu dhabi wonen... en als we daar dan toch zijn wilde we er nog een paar dagen Dubai aanplakken, gewoon om het eens te zien. dankjewel voor je uitgebreide tips! Ik ben er echt blij mee!
Wij hebben toen heerlijk gegeten in het Armani hotel, zit halverwege de Burj Khalifa. Zijn toen rond zonsondergang naar de top geweest en daarna dus daar gegeten. Prachtig uitzicht over de fonteinen ook.
Lekker eten kun je ook bij de Jumeira alle towers, farsi is een Perzisch restaurant en je hebt en ook een heerlijk Indiaas restaurant. En totaal niet duur. In de buurt van Dubai mall zit ook een heerlijke Libanees! Maar bestel ook eens een keer kapsa, een Saoedisch gerecht wat daar ook veel gegeten word. Maar goed wij zijn sowieso erg fan van oosters eten. Goh ik krijg ook weer zin om heen te gaan, wij gaan zelf altijd in de voorjaarsvakantie maar dit jaar hebben we andere plannen. Kijk trouwens ook goed van tevoren naar het weer, hebben wel gehad dat het in februari strand weer was, maar ook een hele week wel eens regen! @Boommm heb menu van Armani hotel eens bekeken, komt bij mij op het lijstje te staan. Ziet er goed uit. Qua hotels kan ik je niet helpen ts, wij logeren altijd bij familie. Als je vooral met openbaar vervoer gaat, raad ik je aan een hotel te nemen doch bij metro station anders is het vaak ver lopen.