tip: als iets te zout is (saus oid), gooi er een aardappel in tip: spuit poeplueirs> romper van boven naar beneden uit trekken tip: argan olie om mee te koken, heerlijk! tip: na een warme douche pas scheren, niet tijdens...maar wel op de vochtige huid
Ik heb niet zozeer een tip, maar wel een vraag? Hoe krijgen jullie die kalkstrepen uit de wc?? Die je aan de achterkant krijgt waar ook dat water na spoelt? Wij hebben deze pot pas 2 jaar en nu al strepen die ik niet weg krijg! Gr. Carlien
Ik krijg de wc weer helemaal wit door er dikke bleek (chloor dus) in te spuiten, even goed boenen en liefst een nachtje laten intrekken. Doortrekken, tadaaaa! (niet te vaak doen, want slecht voor het milieu, maar het werkt wel als een tierelier) Verder krijg ik bijna alle vlekken eruit met....doodnormaal afwasmiddel. Vlek natmaken, inwrijven met afwasmiddel, nachtje laten weken en daarna gewoon in de wasmachine.
Bedankt! Maar dit heb ik al geprobeerd en de borstel zet ik er ook bij in.. Maar echt het werkt allemaal niet.. Ben zelfs al met een schuursponsje en grote huishoudhandschoenen tekeer gegaan met de ontkalker, maar niks wat tot nu toe werkt.. Gr. Carlien
Ik heb dat probleem ook gehad en heb uiteindelijk met een verfschraper de kalk eraf gekregen. Was een pokkewerk maar was het zoooooooooooo zat! Dus dan maar schrapen en proberen schoon te houden
ik maak de wc pot schoon met een huishoudsponsje en cif. Als het een tijdje geleden is, dan laat ik het mijn vriend doen, en dan probeer ik het wekelijks weer bij te houden.
En met ehh, hoe heet die wcreiniger toch ook alweer. In die zwarte fes. Is dat niet Harpic? Of met gewone kalkreiniger. Eventueel een doekje erin drenken en er tegenaan leggen? Ik heb er nooit last van en wij hebben hier erg hard water in Flevoland.
voor de kalkvlekken in de pot: wc papier erover heen, mooi bedekken en nat maken met schoonmaak azijn. laten intrekken, eventueel herhalen. schoonmaakazijn werkt echt geweldig en geen moeite.
tip: als je door een wesp/bij gestoken wordt, doe er gewijn azijn op, dat trekt het gif eruit. Maar dit moet wel zsm!
Kalk in de pot kun je weghalen door er cola in te gieten. Maar hoe je dat dan langs de rand krijgt? Misschien schuursponsje overgieten met cola en dan schrobben?
Ramen wassen: nat maken en droog vegen met een microvezeldoekje (action 50ct) en de ramen zijn streeploos schoon!! Zo is ramenlappen geen rotklus meer