Ik ben benieuwd of er al ervaringen zijn met de Digigo. Is het echt zo leuk en leerzaam? Ik twijfel of ik dit voor m'n zoon van 4,5 jaar ga kopen voor Sinterklaas.
Ik heb er één klaarliggen voor pakjesavond. Dus weinig info eigenlijk. Ik heb 'm wel uitgepakt, updates gedaan, alles ingesteld, account aangemaakt en ga 'm nog opladen 1 dag van tevoren want er moet natuurlijk direct mee gespeeld worden. Ik vind het maar een traag ding. De 2 gratis spellen die je mag uitzoeken zijn niet bepaald de leukste. (iemand tips toevallig?) De leuke dingen moet je alsnog betalen. En de site (explore at park) is nu offline i.v.m. een hackers aanval. Ik heb er een lading liedjes en filmpjes opgezet. Maar ik denk dat onze zoon er vrij snel op is uitgekeken.
Ahh jammer, dat klinkt niet echt veelbelovend haha. Ik zoek wel echt iets waar hij langere tijd plezier van kan hebben.
Ik weet niet hoe het met de digigo zit, maar mijn dochter heeft een storio 3 (een van de voorgangers) en die vindt ze erg leuk! Ze kan nu zelf filmpjes starten en berichtjes sturen via kid connect. Hij is idd wel erg traag en de keuze aan spelletjes is matig. Ik heb hem gewonnen met een prijsvraag, dan is hij geinig, maar vind hem niet waard wat ze ervoor vragen. Dan kun je beter een goedkope normale tablet kopen, zeker voor 4.5 jaar, daar kunnen ze dan al best voorzichtig mee doen..