Man en ik zitten er overna te denken om aankomend weekend een dagje naar het Dolfinarium te gaan. Zelf ben ik er lang geleden geweest, en op het internet lees ik nu veel negatieve beoordelingen. Dus nu is mijn vraag hoe vinden jullie dit park? kan je je er een dag vermaken? En hoe zit het met de horeca, is dit nog een beetje betaalbaar of toch zelf maar eten/drinken meenemen?
Het is al een aantal jaar geleden dat wij in het Dolfinarium zijn geweest, maar ik vond het heel erg tegenvallen. En zeker de best wel flinke entreeprijs niet waard. Dus ik zou zeggen: alleen gaan als je flinke korting krijgt op de een of andere manier.
Ik zou ook alleen gaan als je kaartjes met korting hebt. Ik vind het de entreeprijs niet waard. Voor ons echt een tegenvaller.