Gisteren op het consultatiebureau woog Justin van 2 maanden al 7260 gram !!! 2 x gewogen omdat het zoveel was maar het kloptte echt.. Nu was ik natuurlijk apetrots en omdat hij bv krijgt hoefde ik niks aan het voeden te veranderen.... Hij zat ver boven de bovenlijn van de groeicurve en als ik naar de gemiddelde gewichten kijk past het bij 5 maanden... Maar trots als ik was vertel ik het thuis, aan de opa's en oma's en vrienden.... maar iedereen heeft ongeveer dezelfde reactie 'oh.... is dat wel goed dan???' en m'n vriend is zelfs bang dat hij dik wordt later !!!! Nu weet ik wel dat als hij gaat kruipen en lopen dat het meeste verdwijnt... Maar is het echt wel zo gezond om zo snel te groeien??? Hij zit al in maat 68 !!
Oh ja... z'n lengte deden ze niet meten pas volgende maand ivm de heupjes en knietjes... Thuis heb ik voorzichtig een meetlint naast hem gelegd en kom ik op 63/64 cm uit..
lekker van genieten, hoor!! waarschijnlijk zal het over een paar maanden allemaal wat minder hard gaan en zal het wat meer gelijk trekken of niet en blijft hij gewoon een heerlijke dik beertje
BV-kids groeien de eerste 4 maanden vaak erg hard, (zo hard als de jouwe heb ik trouwens nog niet eerder gehoord hoor ). Dus dat zal wel goed komen straks. En ik begrijp dat zijn lengte ook aardig mee gaat, dus hij groeit niet heel erg uit proportie ofzo... Komt goed! Je gaat er trouwens wel aardige spierballen mee kweken zo zeg...!
hahaha ja dat zeker !!! Hij ligt ook niet lekker op schoot met voeden omdat z'n benen hangen maar moet weer even een nieuwe houding vinden.. Als hij zo doorgaat mag hij over 2 maanden een andere autostoel Maar hij blijft in de maxi cosi tot z'n hoofdje er boven uit gaat steken... heb gehoord dat dat altijd veiliger is totdat hij echt te lang is..
tja .. zolang hij in de lengte ook meegaat is er niets aan de hand toch.? mijn dochtertje woog 7310 gram.. toen was ze 65 cm.. dusja lengte en gewicht kloppen toch ook wel bij jou zoontje?
Hij was met 3 weken 4590. Dus in 6 weken tijd 2670. Is 445 gram per week hij is in verhouding ook niet dik maar omdat het zo snel gaat lijkt het een beetje raar .. Maar ik zal me er dan maar niet meer druk om maken en weer genieten van m'n kleine grote beer
Wat een goede voeding heb je! Mijn eerste zoontje kwam ook wel eens 500 gram per week aan. Later met 4 maanden heeft hij een maand zowat stilgestaan. Liefs Suzanne
Is wel veel, maar niet extreem hoor en gelukkig kan dat allemaal bij borstvoeding! Geniet er maar lekker van en hij gaat straks vanzelf minder hard groeien. Mijn dochtertje woog met 2 maanden ook 7 kilo, maar die woog al 5 bij de geboorte.
Hij groeit heerlijk op mama's turbo melk, zo moet je het maar zien. Rond de 4 maanden zal het groeien minder snel gaan. Zou me geen zorgen gaan maken hoor, je ventje is gewoon wat groter dan gemiddeld maar om het extreem te noemen nou nee. Lekker van je zoontje gaan genieten hoor!
gaat goed dus! je zegt ook dat hij in verhouding is en dat is ook belangrijk toch? Zie het maar zo je hebt blijkbaar hele goede melk.