Ik denk dat je zelf ook weet dat op jouw termijn pijnlijke harde buiken niet goed zijn hé. Dat de kleine actief is zegt helemaal niks over het begin van een bevalling.
Goed dat je gebeld heb! Enne als het toch nog zo erg blijf gewoon weer bellennhoor daar zijn ze voor!
Vandaag weer gebeld en langs geweest. Buik weer hard en pijnlijk. Kleine doet t goed, bmm nog mooi dicht. Geen blaasontsteking. Pijn kan vd banden komen en vd kleine die aant wringen is. Conclusie; nog rustiger aan doen en de laatste wkn uitzingen, die zullen zwaar zijn. Accepteren dat ik er niet fluitend doorheen ga de laatste wkn.
Ik heb eigenlijk geen idee. Maar wellicht helpt het als je vriend/man je buik masseert? Of iets van een warme kruik er tegen aan? In het zwembad gaan dobberen, dan draagt het water al je gewicht. Wellicht dat dat prettiger is voor je banden.
Fijn dat het nagekeken is. Hoef je je daar geen zorgen over te maken. Ik gebruik zelf een kersenpittenkussen. Even in de magnetron en dan op je buik leggen. Warmte ontspant.
Mss is het fijn om wat babyolie lauw/warm te maken en dan of zelf of door je man heerlijk je buik te masseren?
Fijn dat er nog niks gaande lijkt te zijn... Tja misschien idd kruik.. Ik denk dat warmte zoiezo wel lekker is, en dat je buik daarvan ontspan. Heb je een bad? Lekker in warm bad gaan liggen met tijdschrift? Denk veel liggen zodat jenniet de hele tijd t gewicht moet dragen... Succes hoor... En hopelijk blijft je ukkie nog een paar weekjes binnen
Gelukkig is alles nagekeken en is er nog geen teken dat de kleine eraan komt. Helaas zelf sinds deze week ook veel harde buiken.. Rustig aan doen? Tja dat is niet zo makkelijk als alleenstaande.. S'avonds lig ik met een kruik op de bank of zittend douchen, kraan erop houden. Ik ben ook nog zoekende hoe ik het kan verlichten.