Tips gezocht

Discussion in 'De lounge' started by Piep2016, Jul 31, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Piep2016

    Piep2016 Fanatiek lid

    Apr 30, 2016
    1,408
    952
    113
    Ik heb inderdaad contact met hem gehad. Hij geeft aan dat ik twee dingen kan doen:

    melding maken bij de gemeente, hun schakelen dan veilig thuis in of ik kan hem langs de deur laten gaan, mocht hij de situatie zorgwekkend vinden dan schakeld hij veilig thuis in.

    Vind het lastig, aan de ene kant heb ik gewoon echt medelijden met het kind want ik weet bijna 100% zeker dat het een vorm van aandacht zoeken is, maar om ze politie op hun dak te sturen vind ik dan toch weer lastig. Daarbij zijn de ouders ook niet helemaal pluis en ik weet dat de vorige die hun goed aansprak en dreigde met politie behoorlijk lastig heeft gehad even.
     
  2. Sue87

    Sue87 Niet meer actief

    Ook dat laatste kun je bij de politie vermelden. Zeker wanneer je met meerdere buren klaagt.

    Mijn belangrijkste tip; maak overal melding van en schrijf alles op. Wacht niet tot het echt uit de hand loopt ofso, want dan ben je te laat met documenteren.
    Het enige wat er echt helpt, is melding blijven maken. Net zolang tot ze er gek van worden.
     

Share This Page