Hoi meiden, Wie heeft er ervaring met dit toestel, wat zijn de voor en nadelen? Ik moet mn abonnement verlengen en ik wil graag wat goedkoper uit zijn in de maand, deze is nu het eerste jaar 20 euro met het abo wat ik wil, en het 2e jaar 32 euro. Vandaar dat ik niet voor de iphone ga, want die is weer een stukje duurder. Ervaringen graag
Ik heb dit toestel. Eerst de 9700 gehad, nu de 9780... Ik vind het echt een ideaal toestel. makkelijk typen en alles is gewoon handig haha.. Nadelen kan ik niet bedenken eigenlijk!
mn vriend heeft gewoon echt pech met dit toestel. Maar dat ligt misschien puur aan dit toestel en is misschien gewoon een foutje. Nu doet tie helemaal niks meer dus hij wordt opgehaald voor reparatie terwijl die in maart is gekocht. Hij krijgt constant updates binnen, pincode die hij opnieuw moet invoeren en ga zo maar door. ik heb zelf een blackberry curve en die doet het ook geweldig. Net iets goedkoper model en met een goedkoop abbo. Ik ben tevreden eigenlijk geen problemen mee.
heb een BB gehad, vond hem saai, kon er weinig dingen mee in tegenstelling tot de HTC sensation die ik nu heb
Het enige wat ik doe is bellen, smsen en af toe wat opzoeken op internet, istie daar wel goed genoeg voor of istie traag oid?
Persoonlijk zou ik voor een toestel gaan met Android omdat de mogelijkheden met zo'n toestel veel groter zijn dan met een bb. Heb je in die maandkosten wel een blackberrybundel meegenomen want die heb je echt nodig anders kun je alleen bellen met dat ding haha Als je toch echt een bb wil zou ik voor de 9900 gaan. Touchscreen en een nieuwe versie van de software. De software op de 9780 staat er nogal om bekend dat deze niet altijd even stabiel is...
ik heb m ook , vind m prima kijk alleen op nieuwssites , een ander forum en hyves op internet . pingen en whatsappe voor mij is t genoeg zou niet heel de dag met mn telefoon bezig willen zijn internet is niet supervlot maar ook niet retetraag
Mijn zusje heeft haar blackberry nu voor de 3e keer bij de maker en dat terwijl hij nog maar een paar maand oud is! Het gaat om dat balletje of touchpad (vierkantje) die niet goed reageert...lees het veel vaker op internet... bij haar geen blackberry weer maar misschien is de blackberry en dan die zonder dat balletje beter.
hmmm, twijfelachtig dus.. Bij het bedrag zit wel bb internet ja Ik ga nog even verder kijken, er staan ook wat samsungs en htc's bij. Even checken wat die kosten per maand!
Qua losprijs kom je ongeveer op hetzelfde uit maar met met je abo kom je wel voordeliger uit want je hebt de bb bundel niet nodig
Ik bel/sms/ping/whatsapp ermee en ook internet. Zelfs dit forum gaat goed met de BB9780, heb echt nooit problemen. Vind het een ideaal toestel met niet teveel poespas. En ohja, ik heb laatst alle fotos af laten drukken. Fotos zijn ook mooi!
Euhm, nou om eerlijk te zijn vind ik geen 1 app op de blackberry leuk. Ze zijn gewoon heel slecht allemaal (sorry). Vaak werkte ze ook niet goed, kan het niet echt uitleggen. Vind ze totaal niet vergelijken met apps op de iphone of androidtoestellen bijv. edit, alleen dan de blackberrymessenger en facebook gebruikte ik geloof ik.