Hallo Allemaal, Wij gaan eind Augustus kamperen in de Ardennen zoals dat we al elk jaar deden. Nu gaat er alleen naast wij zelf natuurlijk en onze honden ook ons zoontje mee. Hij is dan Precies 8 maanden oud. (jee wat gaat de tijd snel). Nu ben ik eigenlijk nieuwsgierig of jullie misschien tips voor me hebben waar ik bijv op moet letten of extra mee zou moeten nemen. We gaan met een grote tent met twee slaap vertrekken erin. Normaal sliepen onze honden altijd in het ene vertrek en wij in het andere. Maar dat zit er nu waarschijnlijk niet meer in. Dus ben je zelf wel eens wezen kamperen en dacht je , ja dat zou ik de volgende keer mee moeten nemen. Dan zou ik het graag willen weten.
Wij gingen ook kamperen met dochter toen ze ruim 7,5 a 8 mnd was. Waar we veel plezier aan hebben gehad: Deryan bedje: overdag in de tent slapen is veel te heet! Hiermee kon ze lekker in de schaduw slapen. Afwasteiltje/emmer: in bad als er geen babysanitair is, dochter vond de douchestralen veel te hard. Klein zwembadje: als badje en als box te gebruiken: hier klom dochter echter al snel uit, maar misschien is de jouwe nog wel in deze box te houden. Ligt aan je kindje dus. Boxkleed: lekker spelen in het gras: fietskar/buggy: als kinderstoel handig met het afwassen, dochter at dan een lekker koekje en wij konden afwassen zonder dat ze er vandoor ging. Opvouwbare kinderstoel: handig met eten! Wij hadden hem het 1ste jaar nog niet en gaven dus dochter eten in de fietskar. Rugdrager/buikdrager: al naar wat je kindje al aankan. Handig bij het bezoeken van stadjes en met wandelen in ruigere gebieden. Regenbroek: kan hij gewoon rond kruipen als het gras nat is.... dochter heeft al jaren maat 86/92 daarvan aan. Rol pedaalemmerzakken: handig bij vieze luiers Aankleedkussen: kun je overal verschonen, bovenop de auto, in het gras Van die zeep zonder dat je je water nodig hebt, anders blijf je lopen. Vergeet ook niet de vaste knuffel, het muziekdoosje e.d.
Zo dat zijn nou echt goede tips. Thanks. Die regenbroek was ik echt noooooit opgekomen slim zeg. S'ochtens is het gras altijd nat. (moet hij trouwens wel kunnen kruipen dan )
Grappig, de column van Aaf Brandt Corstius in de Volkskrant ging hier vanochtend ook over (haar zoontje en jouw kindje schelen 2 dagen ). Zij verwijst naar Kies je paklijst - Ikneemmee.nl - Je eigen vakantielijst en vakantielog en voegt nog toe dat je favo-knuffel van je kindje niet moet vergeten.
ik lees even met je mee... alhoewel ons kindje dan 1 is, is het toch wel handig om even te kijken wat ervaringsdeskundigen vinden
Misschien nog wat tips om onnodig gesjouw te voorkomen - Maxi-cosi kan je ook gebruiken als wippertje. - Campingbedje kan je ook gebruiken als box Wij zijn vorige week een weekendje wezen kamperen (met deze hitte) en toen was Mika 9,5 maand oud. Hij lag overdag lekker te spelen op een groot kleed buiten. Normaal krijgt Mika altijd vers fruit en verse groenten, maar toen hebben we wel gewoon potjes meegenomen, net zo makkelijk.
Wij zijn met Eva toen ze 8 maanden was gaan kamperen, begin september. Wat wij niet bij ons hadden was genoeg warme kleding, want 's nachts was het zo'n 10 graden (we zaten in de Ardèche). We hadden gelukkig wel een winterslaapzak met mouwen bij ons, maar maar heel weinig t-shirts met lang mouwen, dus nog wat extra gekocht daar. Wat wij toevallig al wel bij ons hadden maar waar Eva heel veel mee heeft gespeeld in de tent (het regende helaas veel) is een opvouwbaar bakje van Ikea, is voor in een la van een kast om je kast te ordenen. Heel klein om mee te nemen en ideaal om speelgoed in te doen (en eruit te halen, en er weer in te doen enz. enz., favoriete bezigheid van Eva toen). Wij hadden trouwens ook een Deryan bedje, scheelt heel veel ruimte.
Deze bakjes bedoel ik: IKEA | Garderobekastsystemen | HOPEN systeem | KOMPLEMENT | Opberger, set van 6
Ja. En straks gebruiken we 'm weer voor Lisa waarschijnlijk, al ziet het er niet naar uit dat we deze zomer nog gaan kamperen, maar we willen wel een keertje naar het zwembad hier.
wij hadden wel een campingbedje, ik vond het prettiger met vocht en kou dat ze wat hoger lag. Wat dan fijn is om mee te nemen is een muskietennet.
Nee hoor, hier ging het prima en het was zo'n 10 graden 's nachts. We hadden er wel een op maat geknipt matrasje van Ikea in van zo'n 8 cm dik. En Eva had 2 lagen kleding en een winterslaapzak met lange mouwen aan. Het matrasje zijn we kwijt, Lisa gaat straks op een boxkleed die we erin leggen slapen, maar dat moeten we dus nog uitproberen.
Wij hebben ook zo'n deryan bedje. Met matrasje en slaapzak. Wij zitten te denken om onder het tentje nog een gewone slaapzak te leggen zodat het iets warmer is. Verder idd. handige tips om te onthouden al zal het nog wel een jaar duren voordat wij met de kleine op vakantie gaan.
Campingbedje kan je inderdaad gebruiken als box. En vergeet niet een muskietennetje voor er overheen te kopen!