Hi allemaal, we wonen in het buitenland en komen in de week van 14t/m18 april naar Nederland. Nu willen we familie bezoeken en die wonen in Stadskanaal en Deventer. Heeft iemand een leuk logeer adres (hotel of bed & breakfast) voor twee volwassenen en een 4 jarige? Wat gunstig ligt? We willen eventueel ook wel twee nachten in de buurt van Deventer en de rest van de dagen in Stadskanaal. Hoop dat jullie leuke tips hebben. Alvast dank
Deventer is een hele leuke stad dus daar is vast wat leuks te vinden Zelf woon ik in Apeldoorn ook leuke plekjes zat.
Dank voor de tip! We hebben al een leuk hotel in Apeldoorn gevonden. Nu nog even uitzoeken hoe dat gaat met een 4 jarige of die op de kamer er bij kan.
Met de auto. We willen eigenlijk 5 dagen in een hotel/plaats blijven maar het wordt denk ik toch handiger om een keer te verplaatsen.
Dan zou ik je aanraden buiten het centrum te gaan zitten. Ik heb wel een aantal opties, maar als je hier kijkt: Bed en Breakfast Overijssel - Deventer | Bed and Breakfast adressen in Overijssel dan zie je zelf wat je prettig en leuk vindt. Kijk ook even naar Steenenkamer, dat is direct over de rivier. Zit ook een B&B: De Steenenkamer, Bed and Breakfast in Deventer
Dank voor de tips. Deventer zijn we zeker dat we wel wat kunnen vinden dankzij de tips hier. Iemand nog in de omgeving Stadskanaal een leuk logeer adres?
Precies wat we zoeken. We gaan van de week de familie inlichten dat we komen en proberen (als er dus nog plaats is) te boeken in Stadskanaal (nu maar hopen dat de familie niet WIL dat we daar slapen ). Dank voor de tips!