Ik zag deze vanmiddag bij de Only, maar daar was hij helaas niet meer in mijn maat (M) Ik heb een foto van het kaartje gemaakt, maar kan hem echt nergens vinden! Ze hebben bijna allemaal een knoop bij de borstzakken en zonder riempje (deze heeft wel een riempje, dat maakt hem net even wat leuker vind ik) Iemand die hem wel kan vinden?
Kan deze vinden maar is wel een andere kleur. Wel met een ceintuur. https://www.only.com/nl/nl/on/damesmode/jassen/geruit-jas-5715111663741.html?gclid=EAIaIQobChMIqraj47WG8wIVC553Ch306ANbEAQYAyABEgI0lfD_BwE&gclsrc=aw.ds
Het kan zijn dat de productfoto welke de shops gebruiken van eerder is en dat ze later nog het riempje hebben toegevoegd. Ik zou dus even zoeken naar de productnaam op een website welke ook een stenen winkel heeft en vervolgens even naar de winkel bellen om te vragen of het riempje erbij zit
Dit is inderdaad iets wat er op lijkt, maar helaas niet de kleur die ik zoek. Dankjewel voor het mee zoeken.
Maar ik zie hem ook nergens zonder riempje... Ze hebben allemaal knopjes op de borstzakken, daaraan zie je het goed dat het niet dezelfde is.
Wat super lief! In de winkel kunnen ze hem niet bestellen zei ze. Maar ik ga morgen even in een stad hier in de buurt kijken. Als het nog nodig is, laat ik het weten. Ontzettend bedankt voor je aanbod!
Hmm.. enige wat ik nog kan bedenken is dat ze het kaartje er verkeerd aan hebben gehangen en dat hij anders heet? Even in het label kijken misschien?
Ik kom alleen deze tegen. Alleen is in andere kleur en niet leverbaar https://www.asos.com/nl/only/only-geruit-shacket-in-blauw-en-bruin/prd/22389405