Probeer vooral rustig te blijven. Hoe moeilijk dat ook is! Heb je er krampen bij? Hoe erg is je bloedverlies?
He meis, ik zie in je topic titel dat je dus al 10 weken bent? Hoe erg is je bloedverlies en heb je kramp? Bij enige twijfel gewoon naar de huisartsenpost bellen. Sterkte!
Ja mijn laatste menstruatiedag was 20 november 2017 Heb een onregelmatige cyclus en door drukte van december en januari vergeten
Maar hoe weet je dat je 10 weken bent? Wanneer kwam je er achter dat je zwanger bent? Ben je al bij de vk onder behandeling? Bloed hoeft niet altijd iets ergs te betekenen. En je schrijft dat het alleen met afvegen is. Ik zou trouwens niet de huisartsenpost bellen maar gewoon de verloskundige.
Bloed zonder krampen wil nog niet altijd wat zeggen. Ik zou de verloskundige bellen en heb je nog geen contactpersoon of nood telefoonnummer dan zou ik de huisartsenpost even bellen.
Je kan dus beter de verloskundige bellen hoor ik.. had er even geen rekening mee gehouden dat zij ook gewoon bereikbaar zijn Sinds wanneer weet je dat je zwanger bent?
Wat een schrik om zo onverwacht te ontdekken dat je zwanger bent. Bloedverlies tijdens een Zwangerschap is niet ongewoon. Je baarmoeder(mond) is goed doorbloed nu dus bij allerlei situaties kan je wat bloedverlies krijgen: seks, poepen, of zomaar. Ik zou vandaag even een vk bellen om door te spreken met hen wat je het beste nu kunt doen. En zo snel mogelijk een echo. Dan weet je echt hoe ver je bent.
Ik heb bij mij vorige zwangerschap een dag na de positieve test heel veel bloed verloren, omdat ik niet wist hoelang ik zwanger was mocht ik meteen komen, kwamen er toen achter dat ik al bijna 11 weken was. Bij mij was er een adertje gesprongen en was er niks mis met de baby, ik zou voor de zekerheid gewoon even bellen.
Bloed wil niet altijd wat zeggen inderdaad. Ik heb bij mijn vorige zwangerschap ook tot de 15de week regelmatig bloed verloren en nu loopt hier een rebelse kleuter rond van bijna 4. Neem contact op met de verloskundige. Wat ik mij wel af vraag, heb je al een echo gehad omdat je aangeeft 10 weken te zijn. Of ga je af op je laatste menstruatie. Want als dat zo is wil dat niet per definitie zeggen dat je al zo ver bent.