Hallo dames, Ben met vlagen de hele dag door misselijk. Niet zo erg dat ik moet kotsen, maar wel veelal kokhalsneigingen. Ik probeer nu al meerdere keren op een dag licht te eten, dat helpt wel iets. Maar misschien hebben jullie nog wat goede tips voor me? Ik hoorde dat Rivella goed zou helpen? Dat zou een rustgevende werking hebben op de maag door het gemberextract? Zijn er misschien nog voedingsmiddelen die ik beter zou kunnen mijden..?? Alvast bedankt!
Cola tegen de misselijkheid Gember (ik had van die gembertabletten van shea band, bij drogist te koop) Veel water drinken Gember ontbijtkoek Succes!
Wat bij mij erg goed hielp was banaan!! Bijna ieder ochtend een (halve) banaan gegeten. Als je de niet overrijpe neemt dan heb je er geen obstipatie van. In banaan zit veel vitamine B6 en dat helpt weer tegen misselijkheid!
Ik had altijd een zakje met (ongezouten) amandelnootjes bij me als ik me dan ook een beetje weeïg begon te voelen nam ik een handje en was het misselijke gevoel snel weg! En idd geen grote maaltijden nemen meerdere malen kleine hapjes.
Ik had altijd crackers bij me waar ik steeds kleine beetjes van at. Verder idd cola of melk drinken met kleine slokjes. Verder at ik veel 'frisse' dingen zoals fruit, rauwe groenten, yoghurt, citroensnoepjes. Mijn vk adviseerde ook gewoon te eten waar ik op dat moment zin in had als ik ergens zin in had.
Cola of AA-drink. Adviseerde de HA mij toen ook. Misselijkheid blijkt weg te gaan door de zoetstoffen ofzo. Ik had er wel baat bij maar dat was denk ik meer omdat ik dan iig suikers binnen kreeg omdat ik weinig tot niets at.
Ik ben ook al anderhalve week dag en nacht misselijk.. Ik neem voor ik opsta 2 gemberpillen met wat joghurt en blijf dan 15min liggen. Daarna sta ik op. Ik eet de hele dag kleine beetje eten (joghurtjes, cakejes, half broodje) en om het uur neem ik 3 korrels Nux Vomica D6 of dit supplement in vloeibare vorm (5 druppels op een lepeltje met wat water). De druppels zijn zoetig en laat je op je tong smelten. Moet zeggen dat ik nu aardig op de been ben, wel slapjes na 5 kilo te zijn afgevallen in een week tijd Hoop met kerst toch wat te kunnen genieten van het eten!
Heyla, Ik heb ook dezelfde soort misselijkheid waarbij je dus weinig moet overgeven!! Hierdoor ben ik verslaafd geraakt aan cola. Dit helpt wel maar probeer het toch niet constant te gebruiken aangezien ik denk dat de cafeïne niet goed is voor de baby... Verder heb ik ook de tip gekregen van de gynaecoloog om te stoppen met omnibionta. Dat is een mix van vitaminen voor zwangere vrouwen. Daar zit blijkbaar veel ijzer in en dat kan wel voor misselijkheid zorgen! Mijn foliumzuur blijf ik wel doornemen natuurlijk! En dan had ik vooral enkele weken terug ook sterk het gevoel dat het hielp om geregeld iets te eten. Ik had dan zo van die minitoastjes mee naar het werk... Hopelijk helpt dit een beetje! Maar helaas is het soms gewoonweg doorbijten en af en toe kan ik eens overgeven en voelt het eigenlijk wel beter dan de hele tijd het gevoel te hebben dat het op de maag ligt!
Misschien is het al een keer gezegd...ik ben echt 6 weken zo ziek geweest. Met medicijnen van de dokter werd het wel iets minder maar wat bij mij echt hielp was ginger ale...en gember thee!!!!!! Sterkte ermee pfff zo rond de feestdagen!!!!
Ja ook hier verschrikkelijk misselijk. Heb nu ook gember capsules. Werkt perfect. En cola raar maar waar. Werkt ook. Kan nu sinds korte tijd weer een beetje wat vast eten s,avonds. In plaats van alleen maar vloeibaar goedemorgen ontbijt drank. Thuis wel lekker maar op een duur gaat dat ook tegen staan. Succes iedereen
Ik ben ook de hele dag kotsmisselijk. Daarbij vind ik heel veel drinken niet lekker meer of word ik nog beroerder van. Wat bij mij goed helpt is optimel in kleine slokjes. Merk dat de misselijkheid daarmee gelijk wat weg zakt.
Hier werkt de vanillie vla heel goed! Als ik echt heel misselijk ben, dan neem een klein heel klein beetje vanille vla en wordt het een stuk minder.
Mmm, ik ga op zoek naar gemberthee. Nog nooit eerder gehoorddat dit helpt tegen misselijkheid. Nu: crackers eten, frisse lucht, voldoende slaap en ontspanning.