Rodi , uit de zon blijven doe ik opzeker wel Maar had nooit verwacht dat ik ineens zo erg kon verbranden . Corina , ja de huid trekt echt heel erg , kan niet eens normaal een truitje aandoen of me bh .
ja en dan nog normaal zien te bewegen.. brrr Je kunt ook kijken of je bij de drogist of iets Aloe vera kan vinden. Aloelixir Aloe Vera Gold Gel | Bij oppervlakkige huidproblemen over het hele lichaam. Werkt super. Sterkte met rustig bewegen!
Hier net doodleuk te horen gekregen van me zus en zwager dat er wel een grote blaar op me rug zit . Ik had gevraagd of ze wouden kijken ze schrokken er gewoon van Zeiden ze van zo is de assistente een beetje blind ofzo (zeiden ze als grapje)
De eerste 24 uur niks op verbrande huid smeren. Door het smeren gaan je poriën dicht zitten en heb je grote kans dat het onderhuids door gaat branden. als je echt heel veel pijn hebt dan handdoeken natgemaakt met koud/lauw water erop leggen. Daarna kun je smeren met after sun of calendula. Verder zorgen dat je uit de zon blijft en de volgende keer met een hogere factor insmeren (heb zelf 50+ en moet herhaaldelijk smeren anders verbrand ik alsnog) Dat is mijn tip.