Mijn dochter is begonnen met een klein pukkeltje op haar kin, dit is krentenbaard geworden. Door een zalfje is dit weer verholpen, maar ze blijft het open krabbelen. Ik vind het zonde van haar mooie gave gezichtje en ben bang dat er een litteken aan overhoud Ik heb er al een pleister opgeplakt maar die trekt ze er vanaf, calendulan smeer ik en door te zeggen dat ze het niet moet doen. Maar veelal doet ze het als ze net wakker geworden is, voor ze begint met roepen. Heeft iemand een goede tip om het wondje te laten helen? Alvast bedankt..
Ik smeer kleine wondjes in met lanoline. Hoe oud is je dochtertje? Kun je haar afleiden op het moment dat ze er aan zit ipv de aandacht er op te vestigen?
Ze is anderhalf geweest, proberen de aandacht er niet op te leggen en als ze eraan zit zeggen we doe maar niet en gaan wat anders doen of zeggen waar ze mee bezig was... ze doet alleen vaak voor en na haar slapen! Handschoentjes aan is in mijn hoofd laatste redmiddel omdat ik denk dat ze dan weer slecht gaat slapen..
Een extra prinsessen pleister op dr hand (mag ze daar aan pulken). Tis wel aandacht maar wellicht doet ze t gewoon nog in dr slaapmodus onbewust. Het enige wat je misschien nog kan overwegen is pleisterspray maar dat houdt geen nageltjes tegen.