Stephen King heeft best veel goeie verhalen geschreven. Sommige zijn al genoemd en zo ff snel uit mijn hoofd kan ik er de volgende titels aan toevoegen: - The dark half - Salem's Lot - Secret window - The langoliers - The storm of the century - Dreamcatcher - Childeren of the corn - The stand en meer... Zelf zit ik nu meer in de (dark)fantasy. Schrijvers als: - Terry Goodkind - Raymond Feist - Robin Hobb - George Martin etc. Maar toevallig ga ik deze week beginnen aan The dark tower. The Gunslinger ligt al klaar
De Engelenmaker van Stefan Brijs vond ik een goed boek, maar wel heel beklemmend in sfeer. Paulo Coelho; Brida, De alchemist. Alle chicklits van de Brönte's en Jane Austen De boeken van Herman Koch vind ik ook leuk. Op dit moment ben ik bezig in "De eenzaamheid van de priemgetallen" van Paolo Giordano. Daar heb ik soms wel moeite mee, wat de hoofdpersonen meemaken geeft mij een ongemakkelijk gevoel. Soort plaatsvervangende schaamte. Op de Stephen Kings en Karin Slaughters ben ik een beetje uitgekeken op het moment.
Ik heb afgelopen twee weken (vakantie) De Hongerspelen. Wel een ander genre dan de hiervoor genoemde boeken maar vond 'm echt tegen mijn verwachting in ontzettend goed! Heb 'm in 1 dag uitgelezen en deel 1 en 2 in hetzelfde weekend nog gekocht.
Oh ik ben hard stephen king fan! Heb 47 boeken van hem ;0 Gevangen is een mooi boek! Ennuh mobiel! Echt super spannend.. Misery voor als je niet van dikke pillen houdt. Verder ben ik gek op patricia cornwell, james patterson en karin slaughter..
Virginia Andrews: Bloemen op zolder (thriller)... bestaat uit 5 delen.. maar je kunt het boek met alle 5 boeken in 1 halen. Prachtig verhaal.
liza marklund - springstof toen het boek uit was ben ik meteen naar de bieb gerend voor een 2e boek van deze schrijfster!
Virginia al haar boeken zijn top ik ben nu bezig in vijftig tinten grijs van E.L James maar pfff je moet er wel tegen kunnen hoor en je moet goed door de regels heen kunnen lezen want ondanks dat er veel seks in voorkomt is het een ander verhaal opzich
Mo Hayder is idd erg eng. 50 tinten grijs is zo'n beetje de redding voor mijn libido Ik hou zelf van de boeken van Joanne Harris (van de het boek - en de verfilming - Chocolate), maar die zijn sprookjesachtig. Carlos Ruiz Zafon schrijft prachtig, maar ook weer meer sprookje/avontuur dan echt spannend. Verder heb je een serie van James Rollins die ontzettend spannend is. Echt een beetje Indiana Jones-achtig (bol.com | James Rollins | Engelse boeken | Boeken). Preston & Child hebben ook zo;n steengoede serie... vooral de boeken met Agent Pendergast vind ik geweldig omdat hij een soort kruising is tussen Sherlock Holmes en House (qua karakter). bol.com | Zoekresultaten: preston & child | Boeken. Als je kinderboeken ook leuk vindt kan ik je van harte de Percy Jackson reeks van Riordan aanraden
Ik heb deze vakantie in 1 week alle 3 de delen van de Hongerspelen gelezen. (Boeken die zijn verfilmt - the hunger games, die pas in de bioscoop was). Het zijn 3 delen: De hongerspelen Vlammen Spotgaai Ze zijn van Suzanne Collins. Leest lekker makkelijk en echt heel leuk. Je wil elke keer weten hoe het verder gaat.
Die vond ik dus helemaal niets aan.. Dus begin ook nog niet met Rendez-vous. Ik vind de boeken erg goed van: - Sophie Hannah, vooral 'moederziel'. - Dennis Lehane, meerdere boeken verfilmd. - Mo Hayder, mijn nieuwste ontdekking. Ik heb 1 boek van Suzanne Vermeer gelezen, maar motiveert me totaal niet haar andere boeken te gaan lezen. Beetje knullige manier van schrijven vind ik. Het is trouwens ook niet geschreven door een vrouw, maar door een man. Suzanne Vermeer is gewoon een pseudoniem!
Virginia Andrews vind ik ook goed, maar als je meerdere series van haar leest is het wel vaak hetzelfde verhaal in een nieuw jasje. Daar was ik op een gegeven moment wel klaar mee