Mijn jongens zijn bijna 18 maanden en we gaan graag met ze op stap. Wat zijn nou leuke dingen om met ze te doen? Is er bijvoorbeeld een pretpark waar er veel is, waar ze ook al mee in kunnen (zoals bijvoorbeeld carnaval festival uit de Efteling). Ik heb bijvoorbeeld al wel gehoord, dat ze voor zoiets als Toverland echt nog te klein zijn. En om nu speciaal naar de Efteling te gaan, voor een rondje carnaval festival, is ook zo wat Hopelijk komt mijn vraag een beetje over, vind het moeilijk om uit te leggen wat ik bedoel. Ik ben niet op zoek naar dingen als; 't zwembad, Ballorig, of een "gewone" speeltuin.
Onze oudste is 20 maanden en wij hebben Plopsa Indoor (bij Coevorden) nog op ons lijstje staan. Met dit zomerweer misschien wel een goede optie... misschien eens googelen of het je wat lijkt?
Ik weet niet waar je woont maar Plopsaland is zeker aan te raden! Wij zijn in Hasselt geweest, en als je zoontjes niet bang zijn van die figuren in levende lijfe zullen ze de dag van hun leven hebben! Daar hebben ze echt leuke dingen voor peuters, draaimolens, bumba-speeltuin, ballenbak, ronddraaiende kikkers enz. En daarnaast een bumba-theatershow, meet-and-greet met bumba en plop enz. Mijn kinderen konden hun geluk niet op! Maar voor de rest zul je je zoontjes denk ik het gelukkigst maken met een bezoek aan een goede ballorig of kidzcity. Maar dat is verschillend per kind, onze kinderen worden niet echt vrolijk van parken waar ze voornamelijk gewezen zijn op het kijken. Ze willen klimmen/ klauteren, springen, glijden enz.
Wat ook onwijs leuk is voor kinderen van die leeftijd is Sprookjesland in Enkhuizen. (Weet eigenlijk niet waar je woont) Allemaal attracties waar ze in kunnen. Er is ook een heel sprookjesbos met huizen op hun lengte. Wij als volwassenen moeten bukken om erin te kijken maar zij kunnen alles zien. Echt heel leuk en ook niet duur. Zo kan je nog eens een dagje uit met je kids.
In Rotterdam zit Plaswijckpark, ook leuk voor de kleintjes! Ik ga met mijn dochter van 20 maanden deze zomer een paar keer, heb een abbo genomen.
Alvast bedankt voor de tips, ik ga ze allemaal bekijken. Ik dacht eigenlijk dat ze nog te klein zouden zijn voor plopsaland. Maar er zijn natuurlijk een hoop dingen, waar ze met ons in kunnen? Vorige maand zijn we ook met ze naar een indoorspeeltuin geweest ( a la ballorig zeg maar) en dat vonden ze idd super, zeker de peuterhoek met ballenbak en schommel. Ook op de trampolines, vonden ze geweldig.
Ik maak mijn zoontje ook blij met een indoor speeltuin zoals chimpie champ. Klimmen en klauteren vind hij geweldig. In de wagen zitten vind hij helemaal niets.
wij zijn vorige week naar de efteling geweest me zoontje is 17 maanden nu. Maar hij kon in veel dingen hoor en vond het geweldig!!! We zijn met hem in deze dingen geweest. -Fata morgana -droomvlucht -pargode -de zwanen bootjes -Carnaval -theekopjes -die lavenrails -De trein -Die bootjes in ruigrijk -Het sprookjesbos was erg intressant haha Dus genoeg te doen hoor voor die kleintjes. verder lijkt plopsaland de panne me geweldig
atractiepark slagharen is ook leuk voor die kleintje. Veel atracties waar ze in mogen, wel samen met jou. Ook leuk shows en het park is zowiezo mooi aangekleed. maar zwemmen is hier ook altijd een succes en inderdaad de ballorig achtige dingen
Sprookjesbos in Enkhuizen Kabouterbos in Dronten Dierentuin is hier altijd favoriet (wij hebben een jaarkaart voor Artis, maar andere dierentuinen zijn ook leuk) Kinderboerderij Strand Ik ben nog nooit met zo'n kleintje in pretparken geweest, leek me altijd dat ze daar nog te klein voor zouden zijn op deze leeftijd.