onder begeleiding of niet, 1200 kc is erg weinig. deed een nicht van mij ook onder doktersbegeleiding en die kwam erna alles weer aan en meer. beter is om ongeveer 1600-1900 per dag te eten en iets meer te gaan bewegen.
Ik was op het begin bijna niets aangekomen maar de laatste weken zijn hard gegaan (nu 12.5 kilo). Ik heb nu dan ook eindelijk een zwangere buik (duurde erg lang). Ik kan eigenlijk weg weinig doen per dag dan een beetje wandelen want heb anders erge last van mijn stuitje/been maar ik kan me voorstellen dat als je gewoon blijft bewegen, als je dat kan, je dan 'gezond' aankomt wat nodig is tijdens de zwangerschap: je moet ook borstvoeding geven, dus een vetlaagje is alleen maar goed denk ik dan maar!
Ik heb hier iemand op me werk die ook zo'n calorien dieet heeft gevolgd. Ze ging daarna weer opbouwen. Nu 1 jaar later gewoon weer op haar oude gewicht. Je ziet niet eens dat ze was afgevallen. Wil je niet ontmoedigen.
ik denk ook dat het in je aard ligt hoor . ik eet alles wat los en vast zit snoep ook aardig wat weg. ook gezonde tussen doortjes maar van die kinder zakjes chips zijn erg lekker ik haal iedere week weer een paarse zak van de smits. ik ben nu 4 kilo aangekomen erg netjes voor mijn zwangerschaps duur zeggen ze. maar een nicht van mij die is 35 kilo aangekomen en die at echt alleen maar normale dingen ook niet over dreven veel.en ach ik maak me niet druk hoor ik vind het best ik ben juist zo blij dat ik een kindje mag krijgen en daar wil ik alles voor doen.
Gewoon gezond eten lijkt me he. Crashdieet = niet vol te houden. Als je het al vol houdt, je leert er niet gezonder van eten! ipv je lijf te overvoeden, ga je het ondervoeden. Slecht plan. Als je bijv. ontbijt met all bran en magere melk, tussendoor fruit & volkoren crackers met kaas, tussen de middag volkorenbrood met rookvlees, magere smeerkaas of appelstroop, 's middags gewoon een tussendoortje en in de avond volkorendingen met een grote salade (lekker met pijnboompitjes, tomaatjes, mozzarella of met tonijn... whatever) daarvan kan je echt veel eten maar je komt er niet van aan. Weet niet hoe veel je weegt maar liever jezelf vol eten met gezonde dingen, dan jezelf uithongeren lijkt mij. Heb ook ongeveer gegeten tijdens mijn zwangerschap zoals hier boven staat (met geregeld een bossche bol of een bak friet ) en veel aangekomen, maar alles met een week eraf. Dus zou zeggen, probeer gewoon een gezonde manier van eten te vinden, weinig suiker, niet te veel vet, veel gezonde dingen en je hebt echt geen crash dieet nodig. Het gaat minder snel, maar je komt ook minder snel aan daarna en veeel beter voor je lijf.