Lomp en gooierig

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Josien, 30 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Josien

    Josien VIP lid

    27 jun 2006
    9.956
    5
    38
    Vrouw
    Loonadministrateur
    Noord-Brabant
    Hoi hoi,

    Ik dacht dat we die fase nu toch wel een beetje gehad hadden, maar ik word er helemaal simpel van. Sam moet echt met alles gooien... zijn knuffels als ie op de commode ligt, zijn auto's, noem maar op... Verder is ie heel erg lomp, tot op het punt dat hij zichzelf (en soms ook ons) echt pijn doet.

    Hoe krijg ik hem dat nou afgeleerd? Straffen heb ik al geprobeerd, speelgoed afpakken waarmee hij gegooid heeft, enzovoorts...

    Herkennen jullie dit? En wat hebben jullie eraan gedaan?

    Josien
     
  2. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    een bal geven, stuiterbal en zeggen dat deze om te gooien is. mijn jongen doet het niet(heel soms, als hij echt boos is wanneer iets hem niet lukt.)ik zeg dan niet gooien en blijf dat zeggen.hij gooit ballen om te kijken hoe die bewegen. dus ik dacht dat je zoontje ook graag met ballen kan/wil spelen.
     
  3. Dana

    Dana Niet meer actief

    ik herken dit wel, mijn dochter heeft dit ook gedaan maar dan wel met het doel dat mama alles weer moest oppakken, ja dahaag :D
    ik heb het altijd gelijk heel consequent aangepakt, speelgoed waarmee gegooid werd was voor mama en kreeg ze de volgende dag pas terug. dit heeft gewerkt, ik heb echt maanden geduld moeten hebben overigens. ze doet het nu niet meer.

    toen ze nog wat jonger was en speelgoed gooide liet ik het op de grond liggen, als ik het niet opraapte was de lol er vanaf.

    dat lompe gedrag vind ik een moeilijke, mijn dochter heeft de neiging om hard te trappen als ze op de commode ligt, nu ook in mijn zwangere buik, als ik streng zeg dat dit pijn doet en ze dat niet mag doen schrikt ze even maar de volgende dag gebeurd het gewoon weer, dus dat is ook hier een lastige.

    sterkte het zijn ook van die dondersteentjes :D
     

Deel Deze Pagina