Binnenkort gaan we een weekend naar Antwerpen, hebben jullie nog leuke tips? We komen vooral om te shoppen, lekker eten en drinken
Ik ging zeggen het panoramadak van het MAS, dat is mijn absolute favoriet. Maar heeft niet met shoppen of eten te maken. Het Felixpakhuis is mooi en leuk. De Meir om te shoppen, en de Wilde Zee en het pleintje errond voor de kleinere winkels.
Qua shoppen zou ik persoonlijk niet De Meir opzoeken, zitten vooral de grote ketens. Maar juist de straten rondom de Meir, langs Hopland/Schutterhofstraat / Lombarden. Qua eten: Milano (Italiaans), Meat Factory, Black Smoke. Bij Desiree de Lille kun je lekkere broodjes eten of bij de Horta. Voor een avondje bios zou ik naar de Metropolis gaan, enorme bioscoop met 24 zalen. De dierentuin in Antwerpen is ook erg mooi. En mijn schoonzusje is laatst naar chocolademuseum geweest en vond dat ook een aanrader. Er is genoeg te doen dus, heel veel plezier!
Als je in Antwerpen verblijft, is metropolis wel erg veraf voor een film. UGC is in het centrum, veel prettiger. Vind ik.