hallo meiden ons zoontje heeft kinder astma (niet getest maar door de geschiedenis in mijn familie wordt hij dus wel behandelijk als kindje met astma) afijn hij zit aan de puffers en is anderhalver week geleden geopereerd aan zijn neusamandelen om hem minder benauwd te laten zijn (dacht ik) ook is hij getest op kattenallergie en huisstofmijt)(voor zover het te testen valt voor een kindje van 2 jaar ) ik heb namelijk sterk het vermoeden dat hij allergisch reageert om katten (we hebben 2 katten) nu komt het vanmiddag heeft hij weer een aanval gehad tot spugen aan toe ik weet het nu echt even niet meer ik wil NIET zomaar mijn katten weg doen en wil dus alles geprobeerd hebben wat kan ik dus nog doen buiten wat ik al doe katten op zijn kamer weg houden (is niet altijd mogelijk want de kids gaan ook afentoe naar boven om hun knuffels te pakken en laten dan de deur open en zodra ik boven kom ligt er alweer 1 kat op zijn kamer) stofzuigen boven zijn kamer luchten ik weet het gewoon echt niet meer en zou het heel erg vinden als mijn katjes weg moeten het zijn 2 broertjes en wil ze dus niet zomaar in het asiel doen omdat ze echt samen weg moeten (als er echt niks anders mogelijk is ) helpp!!
Tja moeilijke situatie. De gezondheid van je kind gaat natuurlijk boven alles, maar ik snap dat je wel zekerheid wilt. Je schrijft dat hij getest is: Hoe en heb je daar al uitslag van? Het lastige is ook dat het wel een jaar kan duren voordat de allergenen uit je huis zijn verdwenen!
Ik heb zelf ook sinds geboorte astma. Zat meer in de Klokkenberg dan thuis. Wij hadden altijd honden en katten thuis, en ik was/ben werkelijk voor alles bijna allergisch (alle dieren, huisstofmijt, een berg bomen struiken en grassen, veel verschillende voedingsmiddelen)..maar voor de katten en honden had ik een natuurlijke weerstand opgebouwd. Was er wel allergisch voor, maar minimaal. Later heb ik jaren lang een desensibilisatie kuur gehad, 2 maal per week injecties ingespoten gekregen waarbij ik voor huisstof/paard/konijn (want die dieren had en heb ik nog altijd)gespoten werd. Daarbij moet je dan een weerstand opbouwen zeg maar. Omdat paard en konijnen buiten staan is dat nooit zelf gelukt. Nog altijd niet. Mijn slaapkamer werd zo gemaakt: zeil op de vloer, gordijnen die zo min mogelijk stof vangen, geen knuffels op de kamer ivm stofnesten, en elke dag stoffen en zuigen. Ook ik had als kind zijnde een berg puffers waar je u tegen zei...
we waren toen dat weekje weg in april en toen knapte hij dus heel erg op en toen we thuis kwamen meteen weer groene snottebellen zijn neus uit en de hond was dus mee en daar reageert hij niet op want neem aan dat hij anders toen dat weekje niet opknapte
bloedtest en die gaf aan dat hij niet allergisch is, maar dan hoor je weer van andere dat z'n test onder de 4 jaar niet betrouwbaar is
ja ergens zegt me gevoel dat het bij de katten vandaan komt maar vind het zo moeilijk ik heb die beestjes vanaf dat 5,5 week oud waren en zijn super aanhankelijk naar mij toe
Bij mijn ouders hadden we ook katten en ik was er wel allergisch voor, maar als ik op stoelen zat waar de kat niet komt en ik de kat niet aanraakte en er goed gestofzuigd wordt ging het redelijk. Toen ik uit huis ging en minder vaak bij mijn ouders kwam kreeg ik steeds meer last, omdat ik er veel minder mee in aanraking kwam. Ik gebruikte wel allerlei puffers enzo. Ik as er met perioden ook wel heel ziek van en achteraf had ik het fijn gevonden als de kat de deur uit gegaan zou zijn, maar ja, dat wilden mijn ouders niet.
Verschrikkelijk als T. zo moet lijden.. En eigenlijk weet je het antwoord dus al bijna voor 100% zeker. Neemt niet weg dat je natuurlijk ook gevoel voor de poezen hebt en je ze niet ''zomaar'' wegdoet, maar dit is toch geen gevalletje ''zomaar'' meer.
is er geen familie/vrienden die ze willen hebben, dan zie je ze nog wel , maar heeft je mannetje er geen last van. Hier is onze hond nu bij mijn zusje..ik kan het lichamelijk gewoon niet meer aan om zelf een hond te hebben en hun wouden graag een hond zoals de onze.. (hebben er wel 3 mnd over gedaan om da beslissing ook echt te maken hoor) Maar het valt me alles mee, we zien haar vaak en kan zo even knuffelen.
in een week kan je niet merken of je zoontje wel of niet tegen katten kan want onze dokter en kinderarts zij dat we dan op zen minst een maand op vakantie moesten gaan want de huidschilvers en haren waar de huidschilvers aan zitten zitten overal in je kleren en ga zo maar door die moeten eerst weg.
Hoe kan je nou weer een puffer krijgen zonder diagnose... Ik kreeg echt wel mijn diagnse voordat ik een inhalator kreeg hoor.
ons kindje heeft ook astma en heb direct onze huisdieren weggedaan en voor me kids gekozen sorry maar die gaan voor!!!
Mischien ben ik nu erg hard, ik heb zelf 2 van mijn 3 hondjes weg moeten doen in belang van het welzijn van mezelf en mijn zoon dus ik weet dat het extreem moeilijk is maar....Eigenlijk vind het vrij belachlijk dat die katten nog bij je rondlopen,het spijt me maar ook al heb je het er nog zo moeilijk mee als goede moeder gaat je kind dus wel voor he op een paar katten! Ik bedoel als je zonder katten bent en het gaat dan een stuk beter lijkt het me wel duidelijk.Hopelijk kun je snel een heel goed adres vinden.Ook buiten je familie/vrienden kun je contact houden met de nieuwe eigenaar,heb ik ook met die van mijn honden.