Hoi hoi, We komen er maar niet uit! Welke naam vinden jullie het leukst? Of wat is jullie associatie met bovengenoemde namen? Groetjes
Tobias, leuke naam Tobian moet me teveel aan Tobias denken en dan vind ik Tobias leuker. En de naam Daniël is bij mij verpest door een stomme jongen die zo heette vroeger haha
Tobias Ik vind Daniel wat lompig en zeurderig of zo, Tobian wel oké, maar Tobias klinkt voor mij het fijnst. Echt een leuke klassieke naam die fris, vrolijk en van nu klinkt.
Tobias! Super leuk was mijn favo maar we krijgen een dochter haha. Daniël vind ik echt geweest en slechte associatie mee.
Tobias! Net als Thomas één van de namen die op mijn lijstje voor een jongen staan! Tobian vind ik net niet, net alsof de naam Tobias aangepast moest worden. Daniël heb ik alleen maar mindere ervaringen mee.. Ken twee jongens die zo heten en de een is vreselijk arrogant, de ander is niet bepaald moeders mooiste.. Dat kan ik niet los van deze naam krijgen.
Ik vind Daniël en Tobias allebei leuk. Tobian niet, ik ken de naam ook niet. Bij de naam Daniël zie ik een knappe puber voor me en bij Tobias een leuk klein jongetje. Ik zou dus waarschijnlijk voor Daniël kiezen omdat kleine kindjes ook groot worden.
Daniël, leuke naam. Bij Tobias/Tobian denk ik aan een hond, maar ik heb dan ook vroeger nog Suske en Wiskes gelezen.
Tobias! Tobian ken ik niet en vind het ook alsof de naam Tobias "niet leuk genoeg was" ofzo en aangepast moest worden. Daniël, leuke naam maar zou ik hier niet doen (ex-alarm 😂😂
Daniël Want ik vind Tobias een echte kindernaam en niet leuk voor een volwassen man. Tobian hetzelfde verhaal.