Morgen word ik ingeleid en dan ben ik mama hoe lang heeft het bij de meeste van jullie geduurd de inleiding?? ik heb al 1,5 cm.
oow spannend!!! ik moest sochtends om 8 uur in het ziekenhuis zijn had toen 1 cm..gel ingebracht...geen resultaat....smiddags nog een keer gel ingebracht 2 cm...17.00 braken mn vliezen spontaan en om 3.10 is mn zoontje geboren... suc6 morgen en geniet er van!!!
Spannend!! Bij mij duurde het 4 uur. Maar ik had voor die tijd al 6 cm ontsluiting zonder het in de gaten te hebben. Heel veel succes! 't wordt een bijzondere dag.
ik werd ingeleid. moest om 6.45 in ziekenhuis zijn kreeg eerst gel. had meteen zijn werk gedaan weeen begonnen meteen. om 10 uur vliezen laten breken, 11 uur ruggeprik en om 3 uur 4CM ontsluiting, en om kwart over 5. 9CM ontsluiting. om 10 voor 6 geboren!
thnx meiden, zo te lezen gaat t dus wel snel. ik krijg eerst ctg van 30 min, dan meteen vliezen breken en een infuus zeiden ze. heel erg spannend..kan niet wachten!
hey, ik heb hier geen ervaring mee hoor,maar wil je alleen even heel veel succes en geluk wensen. zet hem op meid!! bij mij duurt het denk ik ook niet meer zolang... veel liefs van ook een juni mama
Eerst een CTG van 30 min is normaal. Als ze daarna de vliezen breken en een infuus geven kan het heel snel gaan. Ik had ook al 1 a 2 cm ontsluiting maar heb eerst een weekmakende gel gekregen om 8.00 uur. Om 14 uur hebben ze de vliezen gebroken dat gaf lichte weeen en om 16 uur het infuus gezet. Daarna ging het snel, om 19.31 is Inge geboren. Veel succes morgen!
Hier ook eerst CTG gehad, daarna vliezen breken (ik had al 2 cm ontsluiting), infuus. Mijn vliezen zijn om 09.00 uur doorgeprikt en om 16.52 uur had ik mijn zoontje op mijn buik. Redelijk snel dus. Succes morgen.
ik heb er wel ervaring mee..om 7 uur in het ziekenhuis en had al 2 cm ontsluiting toen ik binnen kwam, eerst ctg, daarna vliezen breken gelijk infuus er bij..paar keer zetten hem harder, belande in een weeen strom, om 5 uur kreeg ik een rugeprik na veel aandringen van mij..want had pas 4 cm ontsluiting na een half uurtje rust door de rugeprik en ik had 10 cm ontsluiting, uitdrijving heeft nog 1,5 uur geduurt..ze zeggen gemiddelt 12 uur voor de eerst..nou bij mij was het precies zo .. nou meis heel veel succes morge en geniet er van..een super mooie unieke ervaring..en luiste rnaar je eigen lichaam..zet hem op..en geniet ( al vast gefeliciteerd met je kleine)..
Mijn vliezen waren al gebroken en mijn dochter had in het vruchtwater gepoept, dus werd gelijk ingeleid (had nml nog geen weeen) Had toen 1 cm ontsluiting. 7.5 uur later is ze geboren. Succes morgen!
Succes morgen! Ik hoop dat je nog een beetje kunt slapen vannacht... Mijn eerste bevalling werd ingeleid met 42 weken. Ik had toen een vingertopje ontsluiting. De bevalling schoot totaal niet op en heeft zo'n 11 uur geduurd. Ik had gelijk al hele sterke weeen, maar de ontsluiting ging heel langzaam. Mijn tweede bevalling werd ingeleid met 42 weken en 2 dgn. Alles zat nog potdicht, dus ik kreeg gel. Na een paar uurtjes bleek ik al zo'n 6 cm ontsluiting te hebben zonder duidelijke weeen. Binnen 3 uurtjes is onze dochter toen geboren. Mijn derde bevalling werd ingeleid met 40 weken en 1 dag. Ik had 3 cm ontsluiting. Na anderhalf uur aan het infuus gelegen te hebben kreeg ik eindelijk wat weeen. Dat was rond half 3, iets na 3 uur is ons zoontje geboren. Zo zie je maar, elke íngeleide bevalling was dus anders. Ik zou er maar niet al te veel van uit gaan dat de bevalling snel gaat, dan kan het alleen maar meevallen.
had 1 a 2 cm ontsluiting. Maar heeft negen dagen geduurd. Bevalling ging wel snel voor ik het wist (heb tussen door geslapen) had ik 6 cm drie uurtjes later was ze er. Ze wou niet ver genoeg indalen, dus konden ze de vliezen niet breken.
Hey lieverd, Ook hier kom ik je even heel veel succes wensen. Nog eventjes en dan heb je jullie knul echt in je armen. dikke kussss
hier heeft het 5 uur en 42 minuten geduurd vanaf het breken van de vliezen. en 4 uur en 42 minuten vanaf het infuus met weeenopwekkers. was 38 wkn en 2dgn zwanger en had 1cm ontsluiting