Hoi meiden, Vandaag 9 dagen na mijn Ovitrelle en IUI (moest op de zelfde dag vanwege de grote van het eitje) en 7 dagen na het starten met Utrogestan 1x per dag 200mg. In het verleden kon mijn baarmoederslijmvlies al op 4dpo loslaten. Eerste of 2e keer met Letrozol (en toen normale waarde progesteron) liet het vanaf 10dpo toch alweer los. Dit is de 3x Letrozol en 1ste keer Utrogestan. Nu veeg ik net heel licht roze af. Zo licht dat het bijna niet te zien was. Zoals men dus een innestelingsbloeding beschrijft, maar helaas begint zo ook vaak het loslaten van mijn baarmoederslijmvlies.. Zijn er hier meiden bekend met 1x per dag Utrogestan 200mg en het toch al te vroeg weer loslaten van het baarmoederslijmvlies? Uiteraard heb ik nu ergens natuurlijk hoop, maar ook veel angst.. De Utrogestan is een hel voor mij (al sinds de eerste tablet alle zwangerschapsverschijnselen op pijnlijke borsten en overgeven na), dus ik hoop echt niet dat het ook nog eens niet werkt.. Liefs
Ik had 9 dagen na terugplaatsing van een embryo wel dat mijn menstruatie door de medicatie heen brak. ( Crinone ipv Utrogestan, vond het ook een hel qua bijwerkingen), dat is niet heel ongebruikelijk. Eerste dag heel licht roze, dag erna brak het door.
Je gebruikt niet zo’n hoge dosis utro (ter vergelijking, ik gebruik 600 per dag; vriendin van mij zelfs 800). Ik heb zelf bij m’n twee zwangerschappen van m’n dochters beide keren een innestelingsbloeding gehad, bij m’n oudste op 5dpo, op 14 en 15 dpo bij m’n jongste. Heb wel vaker gehoord dat vrouwen bloed verliezen zonder utro, kan veel oorzaken hebben en hoeft niet meteen verkeerd te zijn. Ik weet ook niet of de dosis daarin veel uitmaakt.
Het is idd een vrij lage dosis wat je krijgt. Ik vraag me af of dat voldoende werkt als je snel last van bloedingen hebt en/of een te korte luteale fase. Tussen de 400 en 800 mg is gebruikelijker.
Ja dat vroeg ik mij dus ook af inderdaad, maar 200mg.. Maar ook dat ik nog steeds bloedingen kreeg met Letrozol, terwijl Letrozol mijn progesteron waarde goed maakte.. Is het dan wel de progesteron die nog steeds de oorzaak van de te korte luteale fase was? Maar... Ik had vanochtend weer een tuustreepje terwijl die gister weg was! (Ovitrelle eruit getest). Nu ben ik uiteraard bang dat het toch nog de Ovitrelle is, want ik had met de Easy@home test wel een indroogstreepje gister, dus wellicht heb ik niet goed genoeg gekeken... Maar dan nog.. Als ik hem gister niet kon zien, dan zou die vandaag toch echt zeker weg moeten zijn zou je denken... Ik kan niet wachten op morgen om weer te testen en om het streepje hopelijk dan beter te zien. Het zou de eerste keer zijn sinds 5 jaar proberen.
Indroogstreepjes van gister en vandaag met Easy@home Durf nog niet te hard te hopen, wat mijn urine was donkerder dan gister... En binnen de 5 minuten was het echt een tuurstreep (gister zag ik niks), maar toch..