Nu begin ik toch te twijfelen! Keek net nog eens naar de test, en zie een licht streepje. Kan het misschien ook zo zijn dat ik mijn eisprong een week na mijn menstruatie al heb gehad ofzo? Ik snap er nu niks meer van! Of is dit een indrooglijntje?
Ja denk ik ook..is wel het meest waarschijnlijk. Maar ja, hoop he Ik doe gewoon maandagochtend weer een test!
Ai... :-/ Misschien alles toch nog een beetje in de war? Ik hoop iig dat je maandag toch gewoon een positieve test in handen hebt en anders heel binnenkort!
Volgens mij is alles al sinds de bevalling in de war haha.. Dankjewel! Al lijkt het toch dat ik een beetje vruchtbaar slijm heb. Misschien dan een ovulatiebloeding..weet niet hoe vroeg van te voren dat kan. Zucht Hoe is het trouwens met jou? (Stuur maar in privébericht hoor )