Je had het antwoord al gevonden in mijn eigen topic zag ik Toevallig dat we allebei 6 dagen overtijd zijn
meis gefeliciteerd en geniet er van kan je angst goed geloven ik ga dan ook echt super hard voor je duimen
Sterretjesmama, ik duim voor je. Een vage streep zegt helemaal niets. Ik heb weleens een vroege mk gehad bij een dikke streep, en de zwangerschap die uiteindelijk het verst zou vorderen (bijna 9 weken) produceerde bij een week na NOD een ontieglijk vaag suf lullig streepje. Het zegt echt noppes! Suus
Die is zeker duidelijk: gefeliciteerd! Ik duim voor je dat alles goed mag gaan, jullie hebben zo te zien al veel (te veel) meegemaakt!
Van harte! Wat super dat je zo'n mooie duidelijke test hebt! We duimen mee dat alles goed blijft gaan. Je hebt genoeg meegemaakt.
Gefeliciteerd Sterretjesmama! Ik hoop dat je een mooie zwangerschap tegemoet gaat.. Probeer te genieten, ondanks de angst die er echt wel zit.. Super voor je!! xx
Ik kwam nog eens lezen bij de dames die aan het testen zijn... Het is altijd spannend en héél fijn als de test toch écht positief blijkt te zijn. Ik kwam jou topic nu tegen en wil je heel graag feliciteren met je nieuwe zwangerschap. Vond het heel heftig te lezen wat je allemaal hebt meegemaakt en gun het je van harte dat alles nu verloopt zoals het hoort te lopen!! Veel succes en geniet zoveel je kan al weet ik dat het niet altijd even makkelijk is. Ik kon het pas vanaf 14 weken (had toen tweede echo) en het blijft altijd spannend!