Ik ben ook zwangerrr zo onwerkenlijk nogg ik ben zwanger geworden dooor ivf en is nu gelukt na mijn 2de terugplaasingggg ik vraag me alleen af heb 2 embrios laten terug plaatsen ben ik dan nu ook zwanger van 2 of is dat niet zeker? heb geen bloeding tussendoor gehad nou als iemand het weet hoor ik het graagg iedereen die ook zwanger isss Gefeliciteerddddddd groetjes
Van harte meid! Ik heb geen ervaring met IVF, maar volgens mij hoeft het niet zo te zijn dat beide embryo's ook zijn blijven zitten. Maar ik neem aan dat je op korte termijn voor een echo bij de gyn terecht kunt, dus dan weet je meer!
Gefeliciteerd Als je twee tp's hebt gehad wil niet perse zeggen dat ze allebei ingensesteld zijn. Het kan er ook maar 1 zijn.