Als wij na het eten TV kijken, dan moet hij perse ook erbij zitten. Hij wilt dan niet in de box. De wipstoel is geen succes meer, daar klimt hij uit. Nu staat de wieg even bij de bank. Dat vind hij prima. Mjah, ook daar kan hij niet lang meer in want hij begint te staan. Naast ons op de bank zitten, gaat de ene keer prima, en de andere keer gaat hij klimmen en klauteren. Is er een soort opvolger voor de wipstoel? Misschien zo'n zacht stoeltje?
Ik zou hem lekker op de grond leggen en hem zelf de wereld laten ontdekken. Goed voor zijn ontwikkeling!
+1 Maar als hij er perse bij wil zijn kun je ook eten aan de salontafel. Dat hebben wij toen een tijdje gedaan. Zo was ze dichter bij, konden wij eten en zij spelen.
Wij legden gewoon een groot speelkleed op de grond met speelgoed en lieten hem lekker spelen zo konden wij tv kijken en ondertussen met hem spelen.
Lekker laten kruipen Wij hebben een vloerkleed aangeschaft voor de bank daar lag hij geregeld op te rollebollen ..
Hier ook boxkleed (reserve) ging op de grond met speelgoed en hem zelf alles laten ontdekken. Zo kun je alles in de gaten houden, toch tv kijken en is ook nog eens goed voor zijn ontwikkeling
Zo doen wij het ook. Hij kan niet meer in de wipstoel, echt goed zelfstandig zitten kan hij nog niet (duurt niet lang meer) en bij ons op schoot wordt ook één groot klauter- en harentrekfestijn
doen wij ook weleens, werkt als een trein. Baby blij en jijzelf ook blij , handen vrij en baby ontdekt de wereld en kan zijn laatste energie kwijt voordat hij gaat slapen. Als baby uitgespeeld is oid dan rollen we hier met een bal heen en weer een minuut of 5, daarna nog even kietelen en gek doen en daarna slaapt ze als een roos. Toch even je handen vrij gehad en samen de dag afsluiten met je kindje.
Een baby van 8 maanden moet je ook niet meer 'vastzetten'. Gewoon op de grond neerzetten en laten ontdekken.
Hij zit ook niet vast. Maar affentoe is het wel fijn als hij nog ergens kan zitten, zonder dat het onveilig is. Bijvoorbeeld de box is veilig als ik de afwas doe. Maar dat vind hij dus niet meer leuk. Hij wilt graag continue bij ons zijn, en dat gaat gewoon niet. Nu heeft hij de wieg, die staat voor de bank, vind hij geweldig. Dan is hij er toch bij, maar wel 'veilig'. Maar daar kan hij niet lang meer in, aangezien bij begint te staan. Een kleed op de grond ligt al verderop in de kamer. Vind ik hier bij de bank niet handig. (Open haard) Is zo'n bumbo nog wel voor zulke grote babys? Ik kan me niet voorstellen dat hij daar nog langer dan 2 minuten in blijft zitten.
Tjah mijn meisje wil ook wel eens niet in de box.. Maar na een minuutje huilen vermaakt ze zich meestal wel.. Nou is ze al wat ouder maar ik vind ook dat ze moet leren dat ze niet altijd bij mij kan zijn.
Hier hadden we ze vanaf een maand of 7 in de kinderstoel, deze vulde we op met handdoeken zodat ze niet wegzakte. Anders lekker op de grond laten spelen.
Ja, ik ben ook voor het op de grond leren en ontdekken. Of anders als je dat niet wil de eetstoel gebruiken.