Ik word er zo onzeker van..

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Eef92, 15 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Eef92

    Eef92 Fanatiek lid

    8 jan 2016
    1.056
    475
    83
    Eerst even mijn situatie:
    Vorig jaar december gestopt met de pil, cyclussen tussen 31 - 42 en toen opeens niks. Na bijna 90 dagen naar de Ha gegaan. 2 maanden resetten dmv zware pil+ extra oestrogeen.

    Nu weer eerste cyclus zonder de rotzooi en sinds gisteren (cd15) bloedverlies. Temperatuur schommelt en is niet netjes tov begin dit jaar..

    Even beknopt uitgelegd. Maar ik word er zo onzeker van.
    Ik bekijk mijn temperatuur de aankomende dagen om te kijken of die omhoog schiet. Moet ik het bloedverlies van nu rekenen als een menstruatie of kan het ook een ovulatiebloeding zijn? ( heb gelezen dat dit 4 dagen kan aanhouden)
    Vreselijk het vrouwelijk lichaam. Onzeker word je er van.
     
  2. Kristientje

    Kristientje Fanatiek lid

    11 jul 2015
    1.035
    419
    83
    Thuisblijfmama
    Zeeland
    Raar zeg, ik kan me voorstellen dat het je onzeker maakt. Ik denk dat je niet veel anders kan doen dan afwachten, en vooral goed contact houden met je arts. Sterkte!
     
  3. CrossedFingers

    CrossedFingers Actief lid

    6 okt 2016
    199
    0
    16
    NULL
    NULL
    Teunisbloem schijnt ook goed te helpen om alles weer op de rit te krijgen...
     

Deel Deze Pagina